AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / 11820 Teknoloji Destek Hattı
11820

11820 Teknoloji Destek Hattı

AssisTT Rehberlik ve Müşteri İlişkileri A.Ş. bu hizmeti, Teknosor Teknoloji Danışmanlık Destek ve Eğitim Hizmetleri şirketinin vizyonu ve iş ortaklığı ile vermektedir.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

AssisTT, %100 Türk Telekom iştiraki olan Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi şirketidir. Kasım 2007′de kurulan AssisTT, verdiği çağrı merkezi hizmetlerinin yanında müşterilerinin satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmalarına yönelik veri üreterek geleneksel çağrı merkezi fonksiyonlarından daha fazlasını sunmaktadır.

11820 Uzak, Teknoloji Destek Hattı, Android Destek Hattı, Facebook Destek Hattı,

AssisTT, bir çağrı merkezinden ziyade, müşteri irtibat noktası olarak hizmet vermektedir. Sadece Türk Telekom’a değil, başka kurum ve şirketlere de hizmet vermekte olan AssisTT, şu anda Türkiye’nin en büyük 2. çağrı merkezi ve kısa zamanda Türkiye’de çağrı merkezi işinin standartlarını belirleyen şirket olmayı hedeflemektedir.
Değerlerimiz
• Güvenilir
• Müşterileri için değer yaratan
• Maliyet odaklı çözümler sunan
• Sonuç odaklı
• Yenilikçi
• Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden
.
Kalite Politikamız
• Faaliyetlerimizi, kurumsal müşterilerimizin beklentilerine ve yasal mevzuata uygun olarak gerçekleştirmek,
• Kalite ve verimliliğimizi sürekli geliştirmek,
• Müşteri bilgilerinin korunması ve gizliliğinin sağlanması için bütünlük ve erişilebilirlik ilkelerine bağlı tüm önlemleri almak,
• Hizmetlerimizi; tecrübelerimizin kattığı bilinç ve günün şartlarına en uygun teknolojileri kullanarak zamanında ve doğru gerçekleştirmek,
• Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini ilke olarak benimsemek ve memnuniyeti arttırıcı faaliyetlerde bulunmak,
• Tüm şikâyetleri zamanında değerlendirmek ve şikâyete sebep olan mağduriyeti gidermek,
• Müşteri şikâyetlerini, müşteri memnuniyetini arttırmayı sağlayacak fırsatlar olarak görmek ve değerlendirmek,
Hem kuruluşumuz adına hem de toplum adına öncelikli görevimizdir.

TEKNOSOR Teknoloji Danışmanlık Destek ve Eğitim Hizmetleri

TEKNOSOR Teknoloji Danışmanlık Destek ve Eğitim Hizmetleri Ltd. şirketi,  20 yıllık Bilgi ve İletişim Teknolojileri tecrübesine sahip bir ekip tarafından, KOBİ ve Bireysel segment’ e yönelik Teknoloji Danışmanlığı ve Desteği Hizmetini vermek hedefiyle 2011 yılında kurulmuştur.

TEKNOSOR, KOBİ ve Bireysel kesimin ihtiyaç duyduğu Teknoloji Desteğine bir telefon uzaklığında hizmet verebilecek uzmanlık, bilgi altyapısı ve süreçleri hazırlar, yurt çapında hizmet veren Teknik Çağrı Merkezi uzmanlarımızı eğitir, destekler.

TEKNOSOR ve ASSISTT Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş. işbirliği ile 11820 Hizmet numarası üzerinden Teknoloji Destek Hattı olarak  Ekim 2011′ de hizmet vermeye başlamıştır.

http://www.teknosor.com.tr

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

4 Yorumlar

 1. ya arkadaş android 2.3.5 frimeware versiyonu yayınlıyorsunuz rar şifresi http://www.11820.com.tr diye açıklama yapıyorsunuz ama şifre yanlış !!! 1.5 saat bekledim dosya insin diye ama sırf rar şifresini yanlış verdiğiniz için hiçbir işlem yapamadım bir daha buradan başka bi rşey indirirmiyim sizce !!!! ya da sizin dosyalarınıza güvenirmiyim !!!!!!

  • Bahsi geçen dosya 132 defa indirilmiş. Sanırım şifreyi kopyala yapıştır yöntemi ile giriyorsunuz.

   RaR şifresini yazarken kopyala yapıştır yapmayalım. http:// kullanmayalım. Eğer yine sorun devam ediyorsa. WinRaR'da şifre yönetimine manuel olarak şifreyi ekleyelim şifre yönetimi ile açmaya çalışalım. Sorununuz yine devam ediyorsa daha hızlı bir şekilde indirmeniz için site sunucusuna dosyayı ekleyeceğim.

   iyi çalışmalar.

 2. işte ben buna bilgi derim

 3. HAYDAR SEVİL

  iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir