AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / 3 Gündür Patlama Yapan Message Me Nedir

3 Gündür Patlama Yapan Message Me Nedir

MessageMe uygulaması nedirGeçtiğimiz 3 gündür tüm sosyal medyada sıkça MessageMe pinlerininin paylaşıldığını farketmişsinizdir. Peki bu MessageMe nedir? MessageMe, Blackberry Messenger (BBM) ile karışımı, şuanlık ve için üretilmiş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama daha çok yeni olmasına rağmen 3 günde çok fazla kendinden bahsettirdi ve Türkiye’ de çok ilgi gördü. Çünkü MessageMe sayesinde hem gibi telefon rehberinizde kayıtlı olan kişiler otomatik olarak arkadaş listenizde oluyor hem de ’ taki arkadaşlarınız ile de mesajlaşabiliyorsunuz. Ayrıca Blackberry Mesenger da olduğu gibi her kullacının da kendine özel bir PIN denilen özel kodlar var. Dilediğiniz kişiler bu PIN ‘ i ekleyerek sizinle iletişime geçebiliyorlar. MessageMe ‘ nin bir başka güzel özelliği ise kullanıcılarına Doodle adını verdiği, uygulama kullanılırken ses dosyası, video, resim hatta yapılan çizimler ve lokasyon bilgileri de mesajlarınıza eklenebiliyor.

 

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir