AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / 3 Gündür Patlama Yapan Message Me Nedir

3 Gündür Patlama Yapan Message Me Nedir

MessageMe uygulaması nedirGeçtiğimiz 3 gündür tüm sosyal medyada sıkça MessageMe pinlerininin paylaşıldığını farketmişsinizdir. Peki bu MessageMe nedir? MessageMe, Blackberry Messenger (BBM) ile karışımı, şuanlık ve için üretilmiş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama daha çok yeni olmasına rağmen 3 günde çok fazla kendinden bahsettirdi ve Türkiye’ de çok ilgi gördü. Çünkü MessageMe sayesinde hem gibi telefon rehberinizde kayıtlı olan kişiler otomatik olarak arkadaş listenizde oluyor hem de ’ taki arkadaşlarınız ile de mesajlaşabiliyorsunuz. Ayrıca Blackberry Mesenger da olduğu gibi her kullacının da kendine özel bir PIN denilen özel kodlar var. Dilediğiniz kişiler bu PIN ‘ i ekleyerek sizinle iletişime geçebiliyorlar. MessageMe ‘ nin bir başka güzel özelliği ise kullanıcılarına Doodle adını verdiği, uygulama kullanılırken ses dosyası, video, resim hatta yapılan çizimler ve lokasyon bilgileri de mesajlarınıza eklenebiliyor.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

 

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir