AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / 3 Gündür Patlama Yapan Message Me Nedir
MessageMe uygulaması nedir

3 Gündür Patlama Yapan Message Me Nedir

MessageMe uygulaması nedirGeçtiğimiz 3 gündür tüm sosyal medyada sıkça MessageMe pinlerininin paylaşıldığını farketmişsinizdir. Peki bu MessageMe nedir? MessageMe, Blackberry Messenger (BBM) ile Whatsapp karışımı, şuanlık Android ve iPhone için üretilmiş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama daha çok yeni olmasına rağmen 3 günde çok fazla kendinden bahsettirdi ve Türkiye’ de çok ilgi gördü. Çünkü MessageMe sayesinde hem Whatsapp gibi telefon rehberinizde kayıtlı olan kişiler otomatik olarak arkadaş listenizde oluyor hem de Facebook’ taki arkadaşlarınız ile de mesajlaşabiliyorsunuz. Ayrıca Blackberry Mesenger da olduğu gibi her kullacının da kendine özel bir PIN denilen özel kodlar var. Dilediğiniz kişiler bu PIN ‘ i ekleyerek sizinle iletişime geçebiliyorlar. MessageMe ‘ nin bir başka güzel özelliği ise kullanıcılarına Doodle adını verdiği, uygulama kullanılırken ses dosyası, video, resim hatta yapılan çizimler ve lokasyon bilgileri de mesajlarınıza eklenebiliyor.

 

 

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir