AnaSayfa / Blog / 3G’li Samsung Gear S Akıllı Saat Tanıtıma Çıktı
3G'li Samsung Gear S Akıllı Saat Tanıtıma Çıktı,Samsung Gear S Akıllı Saat Ne Zaman Çıkacak,En Ucuz Samsung Gear S Akıllı Saat, Samsung Gear S Akıllı Saat
3G'li Samsung Gear S Akıllı Saat Tanıtıma Çıktı,Samsung Gear S Akıllı Saat Ne Zaman Çıkacak,En Ucuz Samsung Gear S Akıllı Saat, Samsung Gear S Akıllı Saat

3G’li Samsung Gear S Akıllı Saat Tanıtıma Çıktı

3G’li Gear S Akıllı Saat Tanıtıma Çıktı

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Yaz başından beri konuşulan sim kartlı akıllı saat sonunda tanıtıma çıktı. Gear S adı verilen akıllı saat, geçtiğimiz aylarda tanıtılan Gear Fit gibi kavisli bir yapıda üretilmiş. 360 x 480 piksel çözünürlüklü süper amoled ekrana sahip olan Gear S’nin şüphesiz en dikkat çeken özelliği ile 3G ye sahip.

Gear S ile mesajlarınızı, bildirimlerinizi herhangi bir akıllı telefona ya da aksesuara gerek kalmadan yönetebilirken, aramalarınızı cihaz ile birlikte tanıtılan, Bluetooth bağlantısına sahip Gear Circle boyun aksesuarı ile yapabileceksiniz.

Suya ve toza dayanıklı

Suya ve toza dayanıklılık belki de en çok akıllı saatlerde işe yarıyor. Bunun farkında olan , Gear S’ye IP67 sertifikası ve suya toza dayanıklılık özelliğini eklemiş. Akıllı saat aynı zamanda jiroskop, pusula, kalp ritim ölçer, ortam ışığı sensörü, UV sensörü ve barometre donanımlarını da içerisinde barındırıyor.

2 gün şarj süresi

Ölçüleri 39.8 x 58.3 x 12.5mm şeklinde olan Gear S’nin bataryası ’a göre 2 gün dayanıyor. Gücünü 300 mAh bataryadan alan 3G bağlantılı akıllı saatin yeni donanımları ile nasıl 2 gün dayanabileceği şimdiden merak konusu oldu. Akıllı saat öncülleri gibi Tizen işletim sistemi ile çalışıyor.

Çift çekirdek işlemci

Gear S’nin kalbinde adı açıklanmayan  1 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli bir işlemci yatmakta. 512 MB RAM ile desteklenen bu işlemci, akıllı saatler için oldukça iddalı gibi gözüküyor.

Kaynak: Shiftdelete

Hakkında Musa Erdem

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Bu Uygulamayla Telefon Dinlenmesi Korkusu Yaşamayacaksınız,Wiper Uygulaması İndir,Telefonum Dinleniyo Ne Yapmalıyım,Telefon Dinlemesini Engelleyen Program,Wiper

Bu Uygulamayla Telefon Dinlenmesi Korkusu Yaşamayacaksınız

Bu Uygulamayla Telefon Dinlenmesi Korkusu Yaşamayacaksınız Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir