AnaSayfa / Blog / 3G’li Samsung Gear S Akıllı Saat Tanıtıma Çıktı
3G'li Samsung Gear S Akıllı Saat Tanıtıma Çıktı,Samsung Gear S Akıllı Saat Ne Zaman Çıkacak,En Ucuz Samsung Gear S Akıllı Saat, Samsung Gear S Akıllı Saat
3G'li Samsung Gear S Akıllı Saat Tanıtıma Çıktı,Samsung Gear S Akıllı Saat Ne Zaman Çıkacak,En Ucuz Samsung Gear S Akıllı Saat, Samsung Gear S Akıllı Saat

3G’li Samsung Gear S Akıllı Saat Tanıtıma Çıktı

3G’li Gear S Akıllı Saat Tanıtıma Çıktı

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Yaz başından beri konuşulan sim kartlı akıllı saat sonunda tanıtıma çıktı. Gear S adı verilen akıllı saat, geçtiğimiz aylarda tanıtılan Gear Fit gibi kavisli bir yapıda üretilmiş. 360 x 480 piksel çözünürlüklü süper amoled ekrana sahip olan Gear S’nin şüphesiz en dikkat çeken özelliği ile 3G ye sahip.

Gear S ile mesajlarınızı, bildirimlerinizi herhangi bir akıllı telefona ya da aksesuara gerek kalmadan yönetebilirken, aramalarınızı cihaz ile birlikte tanıtılan, Bluetooth bağlantısına sahip Gear Circle boyun aksesuarı ile yapabileceksiniz.

Suya ve toza dayanıklı

Suya ve toza dayanıklılık belki de en çok akıllı saatlerde işe yarıyor. Bunun farkında olan , Gear S’ye IP67 sertifikası ve suya toza dayanıklılık özelliğini eklemiş. Akıllı saat aynı zamanda jiroskop, pusula, kalp ritim ölçer, ortam ışığı sensörü, UV sensörü ve barometre donanımlarını da içerisinde barındırıyor.

2 gün şarj süresi

Ölçüleri 39.8 x 58.3 x 12.5mm şeklinde olan Gear S’nin bataryası ’a göre 2 gün dayanıyor. Gücünü 300 mAh bataryadan alan 3G bağlantılı akıllı saatin yeni donanımları ile nasıl 2 gün dayanabileceği şimdiden merak konusu oldu. Akıllı saat öncülleri gibi Tizen işletim sistemi ile çalışıyor.

Çift çekirdek işlemci

Gear S’nin kalbinde adı açıklanmayan  1 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli bir işlemci yatmakta. 512 MB RAM ile desteklenen bu işlemci, akıllı saatler için oldukça iddalı gibi gözüküyor.

Kaynak: Shiftdelete

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Windows 10, Windows 10 Ücretsiz, Windows 10 Güncelleme, Windows 10 Kurulum, Windows 10 Yükseltme, Windows 10 Korsan, Windows 10 ISO, Windows 10 indir,

Windows 10 Korsana Bile Ücretsiz !

Microsoft Windows 10, Korsan olarak kullanılan 7, 8 ve 8.1 İşletim Sistemlerinde Ücretsiz Güncelleme ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir