AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Ağustos Ayında iPhone 5S Geliyor

Ağustos Ayında iPhone 5S Geliyor

iPhpne 5S çıkıyor

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

sevenlere harika bir haberim var. , serisinin yeni üyesi 5S ‘ i Ağustos ayında çıkaracak. 4 ve 4S’ te olduğu gibi 5S tasarım olarak 5′ e benzeyecek. Ancak tabiki donanımsal olarak çok daha gelişmiş bir ile karşı karşıya olacağız. İçinizden ‘ 5 daha yeni çıktı 5S neden bu kadar çabuk çıkıyor ‘ dediğinizi duyar gibiyim. Şöyle bir fikrim var, 4’ ü çıkarttıktan bir yıl sonra 4S ‘ i piyasaya sunmuştu ve 4S, tarihin en fazla satılan akıllı telefonu olmuştu. Belki de bu nedenden dolayı 5S ‘ i piyasaya daha erken sürmek istemiştir. Nisan ayında yapılacağı söylenen lansman etkinliğinde ise iPad 5’ in ve iPad Mini 2 ‘ nin tanıtımını yapacak ancak 5 S tanıtımı hakkında bir bilgi henüz yok.

 

 

 

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

 

 

 

 

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir