AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Ağustos Ayında iPhone 5S Geliyor

Ağustos Ayında iPhone 5S Geliyor

iPhpne 5S çıkıyor

sevenlere harika bir haberim var. , serisinin yeni üyesi 5S ‘ i Ağustos ayında çıkaracak. 4 ve 4S’ te olduğu gibi 5S tasarım olarak 5′ e benzeyecek. Ancak tabiki donanımsal olarak çok daha gelişmiş bir ile karşı karşıya olacağız. İçinizden ‘ 5 daha yeni çıktı 5S neden bu kadar çabuk çıkıyor ‘ dediğinizi duyar gibiyim. Şöyle bir fikrim var, 4’ ü çıkarttıktan bir yıl sonra 4S ‘ i piyasaya sunmuştu ve 4S, tarihin en fazla satılan akıllı telefonu olmuştu. Belki de bu nedenden dolayı 5S ‘ i piyasaya daha erken sürmek istemiştir. Nisan ayında yapılacağı söylenen lansman etkinliğinde ise iPad 5’ in ve iPad Mini 2 ‘ nin tanıtımını yapacak ancak 5 S tanıtımı hakkında bir bilgi henüz yok.

 

 

 

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

 

 

 

 

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir