AnaSayfa / Blog / Android Destek / Akıllı Telefonlarınız İçin 10 Uygulama
Gorseli Olmayan Makaleler

Akıllı Telefonlarınız İçin 10 Uygulama

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

—-         Yaptığımız araştırmalar sonucunda sizler için kullanışlı birçok uygulama seçtik ve hepsi ücretsiz.

1) Soundhound   

Hepimizin duyduğu ve belki de kullanmış olduğu Shazam programı gibi çalışıyor ancak ona göre daha çok avantaja sahip olan bu uygulama şarkı tanımlama özelliğine sahip. İstediğiniz şarkıyı Soundhound’a dinletiyorsunuz ve sizin için ismini ve şarkıyı kimin söylediğini anında buluyor. Ayrıca şarkı sözlerini ve youtube videolarını da bu uygulama ile bulabilirsiniz. (Android,iOS ve Windows Phone ile uyumludur.)

2) 8Tracks   

8tracks insanlar tarafından yaratılmış olan bir internet radiosudur. İçerisinde üyelerin yaptığı müzik listeleri bulunmaktadır, En az 8 şarkıdan oluşan her bir listenin ismi ve etiketler vardır. Yani her moda göre şarkı listeleri bulabilirsiniz. Aynı şarkıları dinlemekten sıkıldıgımız bu dönemde gerçekten inanılmaz bir program. (Android,iOS ve Windows Phone ile uyumludur.)

3) Face Swap 

Microsoft’un geliştirdiği bu uygulama ile telefonunuzu sallayarak çektiğiniz fotoğraflardaki kişilerin yüzlerini değiştirebilirsiniz. Ayrıca bu fotoğrafları ve Twitter üzerinden de paylaşabiliyorsunuz. (Yalnızca Windows Phone ile uyumludur.)

4) PicArt-Photo Studio 

Bu uygulama ile fotoğraflarınıza efektler verebilirsiniz, filtreler, frame’ler ve clipart’larla onları daha zengin bir hale getirebilirsiniz. (Android, iOS ve Windows Phone ile uyumludur.)

5) Primetube

Youtube videolarını Windows Phone işletim sisteminden izleyebilmeniz için yapılmış bu programın tek dez avantajı HD videoları oynatamaması. (Yalnızca Windows Phone ile uyumludur.)

6) Dropbox  

Dropox ile tüm belgelerinizi her yere yanınızda götürebilirsiniz. Dropbox’a bilgisayardan, tabletten hatta Dropbox’un kendi internet sitesinden bile erişebilirsiniz.(Androin, iOS ve Windows Phone ile uyumludur.)

7) SkyDrive 

Özellikle Windows Phone işletim sistemli telefonlarla fazlasıyla uyumlu çalışan bu program sizlere internet üzerinde 25 gb depolama alanı sunuyor. (iOS ve Windows Phone ile uyumludur. )

8) OfficeSuite Viewer 6 OfficeSuite-Viewer-6-Android-Uygulamasi-indir-001

Word, PowerPoint, Excel ve PDF dosyalarınızı görüntüleyebilen bu program Android 4.0 için geliştirilmiş en iyi ofis yazılımlarından biridir. (Yalnızca Android ile uyumludur. )

9) Khan Academy 

Yalnızca Ipad’inize indirebileceğiniz bu program ekonomi, fizik, tarih, matematik ile ilgili 3000 videoyu bünyesinde barındırmaktadır. Videoların ingilizce olmasıyla beraber pek çok videoda da altyazı bulunuyor.

10) Tav Airports 

Bu uygulama uçağınızı kalkış ve iniş saatlerini, rötar sürelerini ve hava durumu gibi bilgilere kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlıyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

7 Yorumlar

  1. Mükemmel

  2. ŞİRİN NOYAN

    Faydalı bir bilgi

  3. pic art süpermişş teşekkürlerr.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir