AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Android Apple’ ı Tablet Sektöründe Geçmek Üzere
Tablet savaşları

Android Apple’ ı Tablet Sektöründe Geçmek Üzere

 

Strategy Analytics tarafından yayınlanan rapora göre 2013′ un ilk çeyreğinde mağazalara 19.5 milyon iOS mobil işletim sistemine sahip tablet, 17.6 milyon mobil işletim sistemi yüklü olan tabletve 3 milyon ise Windows mobil işletim sistemine sahip tablet gönderildi.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Geçtiğimiz yılın ilk çeyreğine göre iOS ve magzalara gönderdiği tablet sayılarını arttırdı. Tablet piyasası %116 büyüdü. Bu büyümeden en karlı çıkan şirket ise Google oldu, çünkü geçtiğimiz yıla oranla pazar payını %34.2′ den %43.4′ e çıkardı. İstatistiklere bakıldığında ’ in önümüzdeki yıl ’i geçebileceği görünüyor. En iyi çıkış yapan Windows ise %7.4 ‘ lük oranıyla bir başlangıç yaptı. Yani verileri kısaca özetlemek gerekirse 2013 yılının ilk çeyreğinde geçen yıla göre daha fazla tablet satımı gerçekleşti ve satışlarını en çok arttıran ise işletim sistemli tabletler oldu. ’ ın yeni fikirler üretme zamanı gelmiş olabilir:)

 

2013 raporu

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir