AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Android Destek Hattı
Android_Destek_Hatti

Android Destek Hattı

Android, Google  tarafından geliştirilmiş, linux tabanlı bir mobil cihaz, cep telefonu, tabletler için geliştirilmiş bir işletim sistemidir. Android in en önemli özelliği açık kaynak kodlu olmasıdır. Bu özelliği sayesinde  tüm dünyada android işletim sistemi için uygulamalar geliştiren çok geniş bir yazılımcı kitlesine sahiptir. Bu yazılımlar sayesinde android cihazlara çok çeşitli fonksiyonlar ve yetenekler kazandırılmaktadır. Sayısı yüzbinleri çoktan aşan bu uygulamalar, Google Play Store un son derece basit arayüzünü kullanarak yüklenebilmektedir.

Android Destek-Hatti-HD

Bugün birçok android cihaz kısa bir zaman önce kullandığımız bilgisayarlardan, neredeyse daha güçlü bir donanıma sahiptir. Bu güçlü donanım sayesinde birçok uygulama, gerçekçi 3d oyunlar ve internet,  artık cep telefonları ve tabletler üzerinde rahatlıkla çalışabilmektedir.

Android işletim sistemi her geçen gün gelişmekte ve kullanıcı sayısındaki artışla birlikte, aynı zamanda destek ihtiyacı da artmaktadır. Android kullanıcıları genellikle, desen kilidi unutmak, internet bağlantı sorunları, uygulama sorunları, telefon güncelleme sorunları, video ve flash animasyon oynatma sorunu, play store dan uygulama yükleme sorunları, telefon kaydı sorunları, facebook twitter gibi çeşitli sosyal medya sitelerinde karşılaşılan sorunlar, telefonun açılmaması, ses gitmemesi gibi sorunlar yaşamaktadırlar.

Birçoğu yazılımsal olarak çözülebilecek olan bu problemler, kullanıcıların gereken desteği bulamaması nedeniyle, çoğu zaman servise gitmelerine, gereksiz zaman ve para kaybına yol açmaktadır. Android cihazlara destek verebilecek, konusunda deneyimli bir firma yada servis bulmakta zorluk çekilmektedir.

11820 Teknoloji Destek Hattı, bilgisayar, internet ve aynı zamanda android yüklü cihazlara da  destek  vermektedir. 11820 Teknoloji destek hattı’nı andrid cep telefonları, tabletler ve tüm mobil cihazlar ile ilgili soru ve sorunlarınız için arayabilirsiniz. Bizden bilgisayar,  internet ve android cihaz desteği alan müşterilerimizin yorumlarını okumak ve fikirlerinizi paylaşmak içinfacebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir