06/03/2015 11:31 PM
Home / Blog / Android Destek / Android Ekran Kilidi Ayarları
Android Ekran Kilidi

Android Ekran Kilidi Ayarları

1. Menü

Konu ile İlgili 11820 Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

2.Ayarlar.

3.Konum ve Güvenlik

4.Konum ve Güvenlik Ayarları Genel Görünüm.

5. 

 

A. Hiçbiri:

Aslında mimarisi İOS’a ait olan bir kiliddir.  Arandaki Klit butonu Sağ tarafa doğru sürüklendiğinde kilit açılır. Gücenliği Olmayan kilit de diyebiliriz.

B. Model Kilidi

Ekran üzerinde bulunan 9 noktadan oluşturulacak bir model kilididir. Her noktadan bir kere geçmek şartı ile model oluşturulur ve aynı model onaylanarak kilit aktif hale getirilir.

C. PİN Kilidi

Sadece rakam kombinasyonlarından oluşturulan bir kiliddir. Minimum 4 maximum ? denemedim :) rakamdan oluşturulması gerekir. PİN oluşturulur ardından oluşturulan PİN onaylanır ve bu şekilde ektif hale gelir.

Ç. ŞİFRE Kilidi

Harf, Rakam ve Sembol kambinasyonlarıyla uluşturulacak bir kiliddir. Güvenliği en yüksek kilittir. Minimum 4 karakterden oluşmalı ancak bu karakterler içinde en az 1 tane harf yada rakam olmak zorundadır.

 

-

, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve Smart TV ler için 11820 Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

About Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Check Also

Galaxy S4 Güncelleme Sorunu, Galaxy S4 Yazılım Güncelleme, Android 5.0, Android 5.0 Lollipop, Android Lollipop, Galaxy S4, I9500, Güncelleme, Lolipop, Türkçe, Türkiye

Galaxy S4 Android 5.0.1 Lollipop Güncelleme Sorunu Çözüm

Samsung Galaxy S4 (I9500) için Orijinal Android 5.0.1 Güncellemesi Yayınlandı, Galaxy S4 Güncelleme Sorunu öğrenmek için aşağıdaki ...

4 comments

  1. NURSEZA ZÜLEYHA

    Mükemmel

  2. Teşekkürler

  3. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>