AnaSayfa / Blog / Android Destek / Android için En İyi 4 Takvim Uygulaması
android-icin-en-iyi-4-takvim-uygulamasi

Android için En İyi 4 Takvim Uygulaması

Etkinlikler ve Aktiviteler hayatımızın olmazsa olmazları haline gelmiş durumda. Ancak geniş bir zaman içinde o kadar çok etkinlik ve aktivite oluyor ki unutmamak neredeyse imkansız. Böylece, bir Takvim Uygulaması oldukça önemli bir hal alıyor. Android tabanlı cihazlarda bir çok takvim uygulaması var. Ancak özellikleri, tasarımı ve ücretsiz olması açısından bakıldığında iyi bir uygulama için araştırma yapmak gerekir. Bende şimdiye kadar kullandığım ve yaptığım araştırma sonucu En İyi 4 Android Takvim Uygulamasını sizlerle paylaşmak istedim. Birde herkes 5 – 10 uygulamadan bahsediyor. Ben değişiklik olsun istedim. 4 Uygulama yeterli. 🙂

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

 

1. DigiCal Takvim

Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ve tüm randevularınızı Google Takvim ile senkronize edebileceğiniz ücretsiz bir takvim uygulamasıdır. Kullanıcılara en iyi görüntüleme deneyimini sunmak için günlük, haftalık, aylık, ajanda, metinli yıllık ve liste gibi 6 güçlü takvim görünümü ve 6 güzel (kilit ekranı) görsel parçacığı seçeneği sunan uygulama hem yatay hem de dikey olarak rahatça kullanılabilmektedir. Etkinlik ve görevlerinizi kolayca düzenleyebileceğiniz, kopyalayabileceğiniz, taşıyabileceğiniz, yapıştırabileceğiniz ve silebileceğiniz akıllı aksiyon çubuğu sayesinde işlerinizi oldukça kolaylaştıran uygulama ile isterseniz etkinliklerinize Google Haritalar aracılığıyla konum da ekleyebilirsiniz. Google Now ile entegre olarak çalışan konum ekleme özelliği sayesinde gitmeniz gereken mekanların adreslerini, iletişim bilgilerini ve yol tarifini kolaylıkla bulabilirsiniz. Google Calendar, Outlook.com ve Exchange uygulamalarında yer alan tüm randevularınızı eşitleyen, şık ve kullanıcı dostu bir takvim uygulamasıdır. Son olarak hava durumu tahminlerini de görebilir ve uygulamayı Türkçe kullanabilirsiniz!

digical-takvim-indir

 

google-play-indir

2. Sunrise Calendar

Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında kullanabilecekleri kaliteli ve ücretsiz takvim uygulamaları arasında yer alıyor. Zira uygulamanın tasarımı çok kolay anlaşılır ve işlevsel bir şekilde hazırlanmış durumda. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm araçları bu arayüzde görebilir ve Google Takvim, Takvim ve Android’in kendi takvimi ile uyumlu bir şekilde çalışabilmesi ise tüm buluşma, toplantı ve etkinliklerinizi hatırlamanıza yardımcı oluyor. Her gün için belirlenen programınızı görüntüleyebileceğiniz uygulama, haftalık ve aylık takvim görüntülenmesine de olanak tanıyor ve aynı zamanda tüm takvimlerinizle devamlı olarak senkronizasyonda kalıyor. Tabii ki senkronizasyonun düzgün çalışması için internet bağlantınızın olması gerekiyor. Tüm takviminizi uygulamanın içerisinde görebileceğiniz gibi ana ekranınıza koyacağınız widgettan faydalanarak devamlı olarak göz atmanız da mümkün. Böylece hangi saatlerde ne işleriniz olduğunu bir an bile unutmayacaksınız. Eğer etkinliklerin nerede olduğu belli ve takvime giriliyse bunu direkt olarak Google Haritalar üzerinden gösterebilmesi de uygulamanın en büyük avantajları arasında yer alıyor. Dolayısıyla hiç zorlanmadan nereye gitmeniz gerektiğini anlık olarak görebiliyorsunuz. Web arayüzüne de sahip olan uygulama sayesinde bilgisayarınızın başındayken de Sunrise Calendar’da bulunan tüm etkinliklerinize ulaşabilir, onları düzenleyebilirsiniz.

sunrise-calendar

 

 google-play-indir

 3. UpTo

Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde en sevdiğiniz sosyal ağlarla entegre olarak kullanabileceğiniz başarılı bir sosyal takvim uygulamasıdır. Yakın zaman içerisinde gerçekleşecek olan sizinle ilgili tüm aktiviteleri yayın akışı olarak görüntülemenize izin veren uygulama sayesinde eğer size izin verildiyse ailenizin ve arkadaşlarınızın ne gibi planlar yaptığına göz atabilir veya herkese açık olan sinema, futbol ve müzik etkinliklerinin tarihlerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca UpTo ile istediğiniz tüm insanlarla takviminizde yer alan etkinlikleri paylaşarak, gerçekleşecek olan aktiviteler hakkında yorumlar yapabilirsiniz. Gelişmiş senkronizasyon özellikleri sayesinde UpTo’yu isterseniz telefon takvimi, Google Takvim, Outlook Takvim ve daha birçok servisle entegre olarak kullanabilirsiniz.

upto

 

google-play-indir

4. SolCalendar

Android cihazlarımızda bulunan standart takvim yerine kullanabileceğiniz muhteşem bir takvim uygulamasıdır. Bir çok yararlı fonksiyona sahip olan uygulama, şık ve modern arayüzü ile birlikte oldukça kolay br şekilde kullanılabiliyor. Tasarımı dışında sahip olduğu diğer özelliklerde neredeyse hiç bir takvim uygulamasında kolay kolay göremediklerimizden. Bu özelliklerden birisi sticker. Bu özellik sayesinde önemli etkinlik ve aktiviteler için oluşturduğunuz kayıtların üzerlerine sticker’lar ekleyebiliyorsunuz. Bu sayede etkinlik ve aktivitelerinizi kolayca hatırlayabilirsiniz. Anasayfa’daki widgetda tıpkı uygulama gibi şık bir tasarıma sahip. Kullanıcılar uygulama üzerindeki verilerini istedikleri an diğer cihazları ile senkronize ederek kullanabilirler.

solcalendar

google-play-indir

Yazar Hakkında

[author_image timthumb=’on’]http://www.teknolojidedestek.com/profilfoto/fatihates.jpg[/author_image] [author_info]Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır. [/author_info]

DigiCal Takvim, DigiCal Takvim Nedir, DigiCal Takvim İndir, DigiCal Takvim Nasıl Kullanılır, Sunrise Calendar, Sunrise Calendar Nedir, Sunrise Calendar İndir, Sunrise Calendar Nasıl Kullanılır, UpTo, UpTo Nedir, UpTo İndir, UpTo Nasıl Kullanılır, SolCalendar, SolCalendar Nedir, SolCalendar İndir, SolCalendar Nasıl Kullanılır, En İy Takvim Uygulaması, Android için Takvim Uygulaması, Android için Takvim, En İyi Android Takvim

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Android İçin En İyi VR Oyunlar

Android İçin En İyi VR Oyunlar – Sanal Gerçeklik Oyunları

Gelecek zamanda hemen her evde bulunacak Sanal Gerçeklik Gözlük kullanıcıları için hazırladığımız bu makalede Android …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir