AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Android Yarışması Başlıyor
Android Geliştirme Yarışması Başlıyor

Android Yarışması Başlıyor

Bu sene Türkiye’ de üçüncüsü düzenlenecek olan Android Geliştirme Yarışması ‘Android Hackathon’ yarın Ankara İşkalesi’ nde başlıyor. 

Google Developer Group tarafından düzenlenen yarışma 24 saat sürecek. Yarışmanın amacı 24 saat içinde Android uygulaması geliştirmek.Genç Bilişimciler Derneği’ nin proje İşkalesi Koordinatörü Kaan Aksay, yarışmaya katılabilecek kişi sayısı 30 ve kişiler Google Developer Group Ankara tarafından seçileceğini belirtti. Katılımın ücretsiz olmasını yanı sıra kişiler isterlerse tek başına isterlerse birkaç kişiden oluşan gruplarıyla katılabilecekler. Yarışmayı kazanana Londra düzenlenecek olan Hackhathon’ a katılma şansı sunulacak ve ayrıca dereceye girenlere ise çeşitli cihazlar ve İşkalesi üyeliği hediye edilecek.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

3 Yorumlar

  1. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  2. Mükemmel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir