AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Android Yarışması Başlıyor

Android Yarışması Başlıyor

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Bu sene Türkiye’ de üçüncüsü düzenlenecek olan Android Geliştirme Yarışması ‘Android Hackathon’ yarın Ankara İşkalesi’ nde başlıyor. 

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Google Developer Group tarafından düzenlenen yarışma 24 saat sürecek. Yarışmanın amacı 24 saat içinde Android uygulaması geliştirmek.Genç Bilişimciler Derneği’ nin proje İşkalesi Koordinatörü Kaan Aksay, yarışmaya katılabilecek kişi sayısı 30 ve kişiler Google Developer Group Ankara tarafından seçileceğini belirtti. Katılımın ücretsiz olmasını yanı sıra kişiler isterlerse tek başına isterlerse birkaç kişiden oluşan gruplarıyla katılabilecekler. Yarışmayı kazanana Londra düzenlenecek olan Hackhathon’ a katılma şansı sunulacak ve ayrıca dereceye girenlere ise çeşitli cihazlar ve İşkalesi üyeliği hediye edilecek.

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

3 Yorumlar

  1. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  2. Mükemmel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir