AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Apple Maps Düzeliyor

Apple Maps Düzeliyor

 

Apple’ın büyük tepkilere yol açan harita  fiyaskosundaki eksiklikleri gidermek için bir karar aldığını Tim Cook’ tan duymuştuk. Apple gerçekten de bu harita sorununu çözmek için takımıyla işbirliği halinde çalışmalarını başlattı. Çalışanlar hataları tespit ederek düzeltmelere başladılar bile, ancak Google Maps’ in yerini tutabilecek mi bilmiyoruz. Bu yeni gelişme sevenleri çok sevindirdi,  çünkü sorunsuz bir şekilde kullanımı artık tüm sevenlerin hayali oldu.Öte yandan Google ise Apple kullanıcılarının şikayetlerini dikkatle takip ediyor yani Google Maps’ i yakında App Store ‘ da göreceğiz gibi gözüküyor.Ayrıca Google’ ın sokaklarda gezen panaromik servisi de artık Safari üzerinden kullanılabilir durumda.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

7 Yorumlar

  1. işte ben buna bilgi derim

  2. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  3. sağ olun

  4. BATIN ÇAĞATA

    iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir