AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Apple Maps Düzeliyor

Apple Maps Düzeliyor

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

 

Apple’ın büyük tepkilere yol açan harita  fiyaskosundaki eksiklikleri gidermek için bir karar aldığını Tim Cook’ tan duymuştuk. Apple gerçekten de bu harita sorununu çözmek için takımıyla işbirliği halinde çalışmalarını başlattı. Çalışanlar hataları tespit ederek düzeltmelere başladılar bile, ancak Google Maps’ in yerini tutabilecek mi bilmiyoruz. Bu yeni gelişme sevenleri çok sevindirdi,  çünkü sorunsuz bir şekilde kullanımı artık tüm sevenlerin hayali oldu.Öte yandan Google ise Apple kullanıcılarının şikayetlerini dikkatle takip ediyor yani Google Maps’ i yakında App Store ‘ da göreceğiz gibi gözüküyor.Ayrıca Google’ ın sokaklarda gezen panaromik servisi de artık Safari üzerinden kullanılabilir durumda.

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

7 Yorumlar

  1. işte ben buna bilgi derim

  2. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  3. sağ olun

  4. BATIN ÇAĞATA

    iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir