AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Apple Maps Düzeliyor
Google maps

Apple Maps Düzeliyor

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

 

Apple’ın büyük tepkilere yol açan harita  fiyaskosundaki eksiklikleri gidermek için bir karar aldığını Tim Cook’ tan duymuştuk. Apple gerçekten de bu harita sorununu çözmek için takımıyla işbirliği halinde çalışmalarını başlattı. Çalışanlar hataları tespit ederek düzeltmelere başladılar bile, ancak Google Maps’ in yerini tutabilecek mi bilmiyoruz. Bu yeni gelişme iPhone sevenleri çok sevindirdi,  çünkü sorunsuz bir şekilde iPhone kullanımı artık tüm iPhone sevenlerin hayali oldu.Öte yandan Google ise Apple kullanıcılarının şikayetlerini dikkatle takip ediyor yani Google Maps’ i yakında App Store ‘ da göreceğiz gibi gözüküyor.Ayrıca Google’ ın sokaklarda gezen panaromik servisi de artık Safari üzerinden kullanılabilir durumda.

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Türk Telekom, Avea, TTnet, Türk Telekom Yeni Logo, TTnet Yeni Logo, AveA Yeni Logo,

Avea ve TTNET markaları Türk Telekom Çatısı Altında Birleşti

​Türkiye’nin en büyük marka birleşmesi gerçekleşti.  Türk Telekom, yeni logo ve yeni marka kimliği ile …

7 Yorumlar

  1. işte ben buna bilgi derim

  2. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  3. sağ olun

  4. BATIN ÇAĞATA

    iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir