AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Apple Ucuz iPhone Üretme Kararı Aldı

Apple Ucuz iPhone Üretme Kararı Aldı

iPhone plastik telefon üretiyor

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

 

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Ürettiği ’ larla neredeyse Dünya’ ya hükmeden , pahalı telefonların tercih edilmediği Çin gibi gelişmekte olan piyasalarda kullanıcıların ilgisini çekmek  için ucuz üretimine başladı. MarketWatch sitesinde yer alan habere göre, uzun zamandır üzerinde çalıştığı ucuz model çalışmalarında , bir sonuca ulaşmak üzere. Üretilecek olan bu yeni ’ larda çelik yerine aliminyum kullanılacağı söyleniyor. Son zamanlar da bu kadar konuşulan bu telefonun kasası ise plastik olacak. ‘ ın bu modelini yıl sonuna kadar piyasaya sunacağı ve fiyatının ise; 99 ile 149 dolar arasında olacağı belirtiliyor.

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir