AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Apple Ucuz iPhone Üretme Kararı Aldı
iPhone plastik telefon üretiyor

Apple Ucuz iPhone Üretme Kararı Aldı

iPhone plastik telefon üretiyor

 

Ürettiği iPhone’ larla neredeyse Dünya’ ya hükmeden Apple, pahalı telefonların tercih edilmediği Çin gibi gelişmekte olan piyasalarda kullanıcıların ilgisini çekmek  için ucuz iPhone üretimine başladı. MarketWatch sitesinde yer alan habere göre, Apple uzun zamandır üzerinde çalıştığı ucuz model çalışmalarında , bir sonuca ulaşmak üzere. Üretilecek olan bu yeni iPhone’ larda çelik yerine aliminyum kullanılacağı söyleniyor. Son zamanlar da bu kadar konuşulan bu telefonun kasası ise plastik olacak. Apple ‘ ın bu modelini yıl sonuna kadar piyasaya sunacağı ve fiyatının ise; 99 ile 149 dolar arasında olacağı belirtiliyor.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir