AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Apple Watch: Hands-On Hakkında
apple-watch-hands-on-hakkinda-00

Apple Watch: Hands-On Hakkında

Merhaba, bugün size Apple Watch Hands-On Hakkında bir takım bilgiler paylaşacağım. Apple Watch Hands-On Artıları, Apple Watch Hands-On Eksileri Nelerdir Görelim.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

2 boyut, üç farklı malzeme ve tasarımı açısından sorunsuz olan Apple Watch Hands-On kendinden uzun süre bahsettireceği kesin.

Ama şimdilik kötü haberim var. Cihaz görüldüğü gibi çok fonksiyonlu değil. Hala cihazda bazı eksikler ver. İşlemleri tamamlanmamıştır. Ayrıca cihazda dokunmatik hassasiyette de sorunlar görülmekte. Cihazı almadan önce mutlaka denemeniz gerekiyor. Çünkü kordon boyları her bileğe olacak şekilde değil. Ayrıca günü tamamlayacak kadar sarj dayanıyor.i Her akşam cihazı şarja takmanız gerekecek. Ayrıca cihazı uyumadan önce sağlığınız için çıkarmanız gerekiyor.

Bunun yanında Apple Watch Hands-On çok hafif. Ekran olabildiğince parlak. Cihazda Gimming Effect kullanılmakta.  Dijital saat oldukça başarılı. İlerleyen zamnalarda cihazın ne kadar tutulacağını göreceğiz.

 

 

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

2 Yorumlar

  1. Özlem Hanım hayırlı olsun Ateşi denetlemek için bir sistem var mı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir