AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Apple Yeni MacBook’ larla Birlikte Fiyatları Düşürdü
Apple

Apple Yeni MacBook’ larla Birlikte Fiyatları Düşürdü

2012 Temmuz ayında piyasaya çıkardığı MacBook Air ve MacBook Pro dizüstü bilgisayarlarını geniş sabit disk kapasitesi ve hızlı işlemcilerle güncelledi. Aynı zamanda fiyatlarını da düşürdü. Yeni fiyatlar ise şu şekilde :- MacBook Pro’ nun başlangıç modeli 1699 dolardan 1499 dolara, 256 SSD sabit diske sahip olan 2.6 GHz işlemciye sahip olan modeli ise 1999 dolardan 1699 dolara inerek online satış mağzasındaki fiyatlar güncellendi. 15 inçlik Retina Display MacBook Pro modelinin işlemcisi ise 2.4 GHz hızına çıkarıldı. Fiyatı ise 2199 dolar. 256 GB kapasiteli 13 içn en üst düzey MacBook Air modelinin de 1399 dolara düşmesiyle ’ dan şaşırtıcı bir yenilik geldi. ’ ın bu performansı arttırıp fiyatları düşürme değişikliğine gitmesinin satış oranlarını arttıracağına eminim.MacBook Fiyatları

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

 

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Türk Telekom, Avea, TTnet, Türk Telekom Yeni Logo, TTnet Yeni Logo, AveA Yeni Logo,

Avea ve TTNET markaları Türk Telekom Çatısı Altında Birleşti

​Türkiye’nin en büyük marka birleşmesi gerçekleşti.  Türk Telekom, yeni logo ve yeni marka kimliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir