AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Artık Akıllı Telefonlar AIDS Testi Yapacak

Artık Akıllı Telefonlar AIDS Testi Yapacak

Teknolojinin hizla geliştiği günümüzde Araştırmacıların yeni hedefi AIDS testi yapabilen akilli telefonlar geliştirmek. Güney Afrika ve Guney Koreli uzmanlar kan örneklerinin fotoğrafını çekerek aids testi yapabilen mikroskop ve uygulamalar geliştirmeye çalışıyor. Kan örnekleri  önüne konulduğunda örneğin fotoğrafını çeken ve hücreleri analiz eden yeni buluşun adi ” Smartscope “.1mm olacak olan bu mikroskop ayni zamanda bagisiklik sistemini de gözden geçirecek. Klinik deneylerine 1 yıl içinde başlanması hedefleniyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

6 Yorumlar

  1. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  2. Teşekkürler

  3. Paylaşım için teşekkürler

  4. Teşekkürler

  5. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  6. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir