AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Artık Akıllı Telefonlar AIDS Testi Yapacak
Gorseli Olmayan Makaleler

Artık Akıllı Telefonlar AIDS Testi Yapacak

Teknolojinin hizla geliştiği günümüzde Araştırmacıların yeni hedefi AIDS testi yapabilen akilli telefonlar geliştirmek. Güney Afrika ve Guney Koreli uzmanlar kan örneklerinin fotoğrafını çekerek aids testi yapabilen mikroskop ve uygulamalar geliştirmeye çalışıyor. Kan örnekleri  önüne konulduğunda örneğin fotoğrafını çeken ve hücreleri analiz eden yeni buluşun adi ” Smartscope “.1mm olacak olan bu mikroskop ayni zamanda bagisiklik sistemini de gözden geçirecek. Klinik deneylerine 1 yıl içinde başlanması hedefleniyor.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

4.5G internet hızı nasıl test ediliyor, 4.5G Hız Testi Nasıl Yapılır, 4.5G Hıznı Tes Etme, Turkcell 4.5G Hız Testi, Vodafone 4.5G Hız Testi, TurkTelekom 4.5G Hız Testi,

4.5G Hız Testi Nasıl Yapılır?

Tün itibariyle 4.5G teknolojisi yüksek hızlı internet vaadiyle Ülkemizde kullanıma sunuldu. Peki, 4.5G internet hızı nasıl …

6 Yorumlar

  1. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  2. Teşekkürler

  3. Paylaşım için teşekkürler

  4. Teşekkürler

  5. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  6. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir