AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Artık Bebeğinizi Fotoğraf Çekerken Güldürmenize Gerek Yok
Picasound

Artık Bebeğinizi Fotoğraf Çekerken Güldürmenize Gerek Yok

Picasound

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Her fotoğraf çekiminde bebeğinizi güldürmek için çeşitli şaklabanlıklar yapmaktan sıkıldınız mı? O halde Picasound adlı uygulaması aradığınız şey olabilir.

Etrafta zıplayarak, komik sesler çıkararak bebeğinizi güldürmeye çalışmak yerine Picasound‘ un hayvan sesleri çıkarmasına izin verin.

Picasound’ u kullanmak çok kolay. Uygulamayı indirdikten sonra, bebeğinizi güldüreceğini düşündüğünüz sesi seçin. Seçtikten sonra deklanşöre basılı tutun, basılı tuttuğunuz süre boyunca seçtiğiniz hayvan sesi çalıyor olacak. Bebeğiniz gülmeye başladığı anda

ise deklanşörden elinizi çekin. Fotoğrafınız çekilmiş olacak:)

Picasound’ un App Store’ da dört farklı versiyonu bulunmaktadır. En düşük fiyatlisi ücretsiz, en yüksek fiyatlısı ise $3.99′ dır. Farkları ise içerisindeki ses sayısı. Ücretsiz olanında dört ayrı ses var, en yüksek fiyatlısında  ise seksen tane. Umarım bu uygulama işinize yaramıştır.

Picasound’u App Store ‘ dan hemen indirebilirsiniz.

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Gmail Yedekleme, Gmail Yedekleme Programı, Gmail Nasıl Yedeklenir, Google Drive Yedekleme, Google Fotoğrafları Yedekleme, Gmail Yedekleme Silme, Gmail Yedeğini Geri Yükleme, Gmail Backup,

Gmail Yedekleme Nasıl Yapılır

Google her kullanıcısına 15 – 17 GB ücretsiz web alanı veriyor. Bu alan tüm google …

5 Yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler

  2. Faydalı bir bilgi

  3. tayfur sırma

    Mükemmel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir