AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Artık Pinterest’e Üyelik Serbest

Artık Pinterest’e Üyelik Serbest

Çarşamba gününden önce, Pinterest sadece davetye usulüyle çalışıyordu. “Request and Invite” düğmesine basarak Pinteresten davetye talep ediyordunuz ya da Pinterest kullanan bir arkadaşınızdan sizi davet etmesini istiyordunuz. Davetye geldiğinde ise Twitter ya da Connect yoluyla siteye kayıt olabiliyordunuz. Ama artık bu kadar uğraşmaya son!

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Üye olmak isteyenler artık davetye beklemek zorunda değiller. E-mail adresiniz ile üye olabilirsiniz ya da Twitter ve hesabınızdan giriş yapabilirsiniz. Bu kadar bahsettik, peki bu Pinterest nedir? Bilmeyenler için açıklayayım.

Pinterest www.pinterest.com adresi üzerinden ulaşabileceğiniz beğendiğiniz resimleri, görüntüleme ve istediğiniz resimleri arkadaşınızın görmesini sağlayan bir sosyal ağdır.

Site 2010’da yayına girmiş ve 2011 Ocak ayında şimdikine göre küçük bir patlama yaparak ve her ay ortalama 2 kat ziyaret alarak bugünlere gelmiş. Peki bu pinterest nedir?

Diğer bir ifade ile Pinterest; bir resim imleme sitesidir. Nasıl sevdiğiniz paylaşımları Digg, Stumbleupon, Reddit gibi siteler aracılığı ile imliyorsak, Pinterest ile de beğendiğimiz, daha sonra görmek isteyebileceğimiz ya da başkalarının da görmesini istediğimiz resimleri imleyebiliyoruz.

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

8 Yorumlar

  1. sağ olun

  2. BAŞAK FEYYAZ

    Faydalı bir bilgi

  3. Paylaşım için teşekkürler

  4. Paylaşım için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir