AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Artık Pinterest’e Üyelik Serbest
Pinteresst

Artık Pinterest’e Üyelik Serbest

Çarşamba gününden önce, Pinterest sadece davetye usulüyle çalışıyordu. “Request and Invite” düğmesine basarak Pinteresten davetye talep ediyordunuz ya da Pinterest kullanan bir arkadaşınızdan sizi davet etmesini istiyordunuz. Davetye geldiğinde ise Twitter ya da Connect yoluyla siteye kayıt olabiliyordunuz. Ama artık bu kadar uğraşmaya son!

Üye olmak isteyenler artık davetye beklemek zorunda değiller. E-mail adresiniz ile üye olabilirsiniz ya da Twitter ve hesabınızdan giriş yapabilirsiniz. Bu kadar bahsettik, peki bu Pinterest nedir? Bilmeyenler için açıklayayım.

Pinterest www.pinterest.com adresi üzerinden ulaşabileceğiniz beğendiğiniz resimleri, görüntüleme ve istediğiniz resimleri arkadaşınızın görmesini sağlayan bir sosyal ağdır.

Site 2010’da yayına girmiş ve 2011 Ocak ayında şimdikine göre küçük bir patlama yaparak ve her ay ortalama 2 kat ziyaret alarak bugünlere gelmiş. Peki bu pinterest nedir?

Diğer bir ifade ile Pinterest; bir resim imleme sitesidir. Nasıl sevdiğiniz paylaşımları Digg, Stumbleupon, Reddit gibi siteler aracılığı ile imliyorsak, Pinterest ile de beğendiğimiz, daha sonra görmek isteyebileceğimiz ya da başkalarının da görmesini istediğimiz resimleri imleyebiliyoruz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

8 Yorumlar

  1. sağ olun

  2. BAŞAK FEYYAZ

    Faydalı bir bilgi

  3. Paylaşım için teşekkürler

  4. Paylaşım için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir