AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Asus’ tan Dünya’ nın En Küçük Modemi

Asus’ tan Dünya’ nın En Küçük Modemi

Merhaba Arkadaşlar Dünya’ nın en küçük modemi Asus’ tan.  Ayrıntılar resimlerde 🙂

 

kucukmodem1

Geçtiğimiz haftalarda yapılan CES etkinliğinde göze çarpan şeylerden bir tanesi de Asus’un ürünü oldu . Bu ürün WL-330NUL adıyla , dünyanın en küçük tam kablosuz ağ paylaşım yönlendiricisi ( router ) olarak duyuruldu . Görünüş olarak bir flash diske benzeyen bu router sadece 25 gram ağırlında . Eğer yeriniz kısıtlıysa ya da taşınabilir bir router’a ihtiyacınız varsa , Asus bunu karşılayacak gibi görünüyor .

kucukmodem2

Asus , bu cihazından çok kısa bir şekilde bahsetmiş gibi görünüyor . Çünkü çok fazla detaya girmeden sadece birkaç özelliği belirtilmiş durumda . Bu özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz ;

– 802.11 b/g/n Wi-Fi bağlantısını desteklemesi ,

– Bilgisayara USB girişi ile bağlanması ,

– Sadece bir Ethernet Portu ,

– Ekstra bir güç bağlantısına ihtiyaç duymaması ,

– 65 x 20 x 15 mm boyutlarında olması gibi .

Ayrıca bu cihaz ile Wi-Fi bağlantısı alabilir , entegre edilmiş Ethernet port aracılığı ile de diğer kullanıcılarla kablosuz hotspot paylaşımı yapabilirsiniz . Sık seyahat edenler için de çok güzel bir çözüm olarak bu cihaz sunulmuş gibi görünüyor .

kucukmodem3

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Expansys cihaz ön-sipariş olarak sunulmuş durumda . Tarih olarak da 14 Şubat gösteriliyor . Fakat yine de herhangi bir fiyat belirtilmiş durumda değil . Bu cihazı bekleyenler ise , pahalı bir fiyata satılmamasını umuyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir