AnaSayfa / Blog / Bilgisayar Destek / Bilgisayarınızdaki Mavi Ekran Hatası Sorununun Çözümü
Bilgisayarınızdaki Mavi Ekran Hatası Sorununun Çözümü
Bilgisayarınızdaki Mavi Ekran Hatası Sorununun Çözümü

Bilgisayarınızdaki Mavi Ekran Hatası Sorununun Çözümü

Bilgisayarınızdaki Mavi Ekran Hatası Sorununun Çözümü Bilgisayarım açıldığında direkt mavi ekran hatası veriyor ne yapmalıyım? Sorusunun çözümü şu şekilde gerçekleşir:
Öncelikle soruna büyük ihtimalle ekran kartınız neden olmuştur.

Bu yüzden bilgisayarınızı yeniden başlatın ve F8 tuşuna basılı tutun çıkan seçeneklerden güvenli modu seçin ve bilgisayarınızı güvenli modda başlatın.Daha sonra bilgisayarınız güvenli modda iken denetim masasına girin program ekle kaldırdan mevcut ekran kartı sürücünüzü silin.

Bu işlemden sonra bilgisayarınızı tekrar başlatın , ekran kartı sürcünüzü tekrar yükledikten sonra bilgisayarınız eski durumuna kavuşacaktır.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Dns Probe Finished No internet Hatası, Dns Probe Finished, No Internet, Dns Probe Finished No internet Çözüm, DNS PROBE FINISHED NO INTERNET Çözüm, Dns Probe Finished No internet Windows 10, Dns Probe Finished No internet Windows 7,

DNS PROBE FINISHED NO INTERNET Hatası Çözümü

Bilgisayarda Chrome İnternet Explorer Firefox Tarayıcıda Dns Probe Finished No internet hatası alıyorsanız çözüm için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir