AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / BKM Express Nedir Nasıl Kullanılır

BKM Express Nedir Nasıl Kullanılır

Merhaba, Bankalararası Kart Merkezi (BKM)’nin yeni hizmeti olan BKM Express ile artık alışverişleriniz daha güvenli. Paypal’ı andıran bu yeni sistem ile her alışverişte kart bilgisi girme derdi bitiyor.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve SmartTV ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

       

BKM-express

BKM Express nedir?

Express, BKM, bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, internet alışverişlerini hızlı, kolay ve keyifli hale getiren bir ödeme sistemidir.

Kart sahipleri, kartlarını Express’e kaydederek kart bilgilerini internette paylaşmadan alışveriş yapabilir. E-ticaret sitelerinde kartkabul eden işyerleri express İşyeri olarak daha fazla müşteriye ulaşabilir.

BKB Nasıl Kullanılır?

BKM’nin bu hizmetini kullanabilmek için BKM Express sitesine üye olmak gerekiyor. Üye olduktan sonra kişisel güvenlik mesajı oluşturduktan sonra her girişinizde bu mesajı doğrulamanız gerekiyor.
Son aşamada ise kart bilgilerinizi eklemeniz isteniyor. Akbank, Finansbank, Garanti, ING Bank, TEB, Türkiye İş Bankası, VakıfBank, YapıKredi, Ziraat Bankalarının birinin müşterisiyseniz Express hizmetinden hemen faydalanabilirsiniz.

BKM Express’i Nerelerde Kullanabilirim?

Express yeni bir sistem olduğu için şu an için kullanılabilecek site sayısı oldukça az, ama tamamen yerli bir sistem olduğu için ilerlemesi çok zaman almayacaktır.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

BKM Express’i Kullanabileceğiniz siteler:

BKM Express Anlaşmalı Siteler 01

BKM Express Anlaşmalı Siteler 02

BKM Express Anlaşmalı Bankalar:

BKM Express Anlaşmalı Bankalar

 

 

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir