AnaSayfa / Blog / BlackBerry Destek / BlackBerry 10′ u Biraz İnceleyelim
blackberry10

BlackBerry 10′ u Biraz İnceleyelim

            BlackBerry 10’un 30 Ocak 2013 gibi kullanıcıya sunulması planlanıyor . Cihazın içeriği ile ilgili sızmış olan birkaç sistem resmi ve bilgisi mevcut durumda . Sırasıyla bunların ne olduğunu resimlerle birlikte görelim .

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git


İlk olarak ana ekran görüntümüze bakalım ki bu da önceki modellere göre benzer bir sunum yaşatıyor bize . Kamera açılış , arama tuşu gibi bazı bölümler Android ve iOS’u andırıyor . Ayrıca bazı ayarlara hızlıca ulaşmak için koyulmuş butonlar mevcut .

blackberry2

Hub kısmı , mesajlarınızı , görüşme geçmişlerinizi ve daha fazlasını birleştirmiş ve tek tıkla ulaşabileceğiniz konumda . Bu durumda çok zekice olmuş , özellikle de BlackBerry’i iş için kullanan kullanıcılar olduğunu düşünürsek . İlk bakışta takdir edilecek bir özellik diyebiliriz .

blackberry3

Siri-stil ses-destekli arayüz ise yeni gibi duruyor , fakat iOS cihaz kullananlar buna aşina olabilir . Ses komutları ve arayüz Google Now ve Siri’yi hatırlatmışa benziyor , o yüzden pek süpriz olacak bir durum yok gibi .

blackberry4

Birkaç sosyal ağ ekran görüntülerini de göz atalım .  , Twitter , Foursquare gibi yüksek profilli uygulamaları da sistemde bu şekilde görmek , kullanıcıları mutlu edecek gibi görünüyor .

blackberry5

blackberry6

Şu ana kadar gördüğümüz resimler , değiştirilebilir veya yeniden düzenlenebilir olarak karşımıza çıkabilir . Yani bir yorum yapmak için erken olabilir . Ama BlackBerry’nin gemisi BB10ile ilgili ufak bir izlenim edinmiş olduk bu resimlerle .

blackberry7

Şu ana kadar gördüğümüz resimler , değiştirilebilir veya yeniden düzenlenebilir olarak karşımıza çıkabilir . Yani bir yorum yapmak için erken olabilir . Ama BlackBerry’nin gemisi BB10ile ilgili ufak bir izlenim edinmiş olduk bu resimlerle .

blackberry8

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

bbz10mmssetting3

Blackberry Z10 Manuel MMS Ayarları Nasıl Yapılır

Blackberry Z10n da Manuel MMS Ayarları Turkcell, Vodafone ve Avea için Nasıl Yapılır? Aşağıdaki Görsellerden …

3 Yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler

  2. züleyha pelit

    Mükemmel

  3. özgür buket

    Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir