AnaSayfa / Blog / BlackBerry Destek / Blackberry N Serisinden İlk Görüntüler

Blackberry N Serisinden İlk Görüntüler

BlackBerry N Serisinden İlk Görüntüler

 

ilk piyasaya çıktığı yıllarda tam bir iş telefonuydu. Ancak şuanda ise içerdiği Mesenger sayesinde hiçbir gencin elinden düşmüyor, bu nedenle de ’ nin kendini sürekli yenilemesi gerektiğini düşünüyorum çünkü aksi takdirde rakiplerinin çok gerisinde kalabilecek bir telefon. RIM yeni bir serisi çıkarma yolunda ilerlerken çıkaracağı 10 işletim sistemine sahip olacak akıllı telefonlardan N sersinin ilk görüntüleri internete düştü. Fotoğrafı sızdırılan BlackBerry N serisi de fiziksel QWERTY klavyeye sahip modellerin birleştiği seri olacak. Cihazda hem dokunmatik ekran hem de QWERTY klavye bulunuyor. Ancak diger tüm modellerden farklı olarak büyük bir değişikliğe gidilen bu modelde trackpad bulunmuyor. Her ne kadar değişiklik yapılmaya çalışılırsa çalışsın, Blackberry’ nin kişiliğini kaybetmemesi adına hep aynı tip cihazlar çıkarması en doğrusu. Son derece şık gözüken bu cihazın ne zaman piyasaya çıkacağı ise merakla bekleniyor.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

BlackBerry N Serisinden İlk Görüntüler

 

 

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir