AnaSayfa / Blog / BlackBerry Destek / Blackberry N Serisinden İlk Görüntüler
BlackBerry N Serisinden İlk Görüntüler

Blackberry N Serisinden İlk Görüntüler

BlackBerry N Serisinden İlk Görüntüler

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

 

ilk piyasaya çıktığı yıllarda tam bir iş telefonuydu. Ancak şuanda ise içerdiği Mesenger sayesinde hiçbir gencin elinden düşmüyor, bu nedenle de ’ nin kendini sürekli yenilemesi gerektiğini düşünüyorum çünkü aksi takdirde rakiplerinin çok gerisinde kalabilecek bir telefon. RIM yeni bir serisi çıkarma yolunda ilerlerken çıkaracağı 10 işletim sistemine sahip olacak akıllı telefonlardan N sersinin ilk görüntüleri internete düştü. Fotoğrafı sızdırılan BlackBerry N serisi de fiziksel QWERTY klavyeye sahip modellerin birleştiği seri olacak. Cihazda hem dokunmatik ekran hem de QWERTY klavye bulunuyor. Ancak diger tüm modellerden farklı olarak büyük bir değişikliğe gidilen bu modelde trackpad bulunmuyor. Her ne kadar değişiklik yapılmaya çalışılırsa çalışsın, Blackberry’ nin kişiliğini kaybetmemesi adına hep aynı tip cihazlar çıkarması en doğrusu. Son derece şık gözüken bu cihazın ne zaman piyasaya çıkacağı ise merakla bekleniyor.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

BlackBerry N Serisinden İlk Görüntüler

 

 

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

4.5G internet hızı nasıl test ediliyor, 4.5G Hız Testi Nasıl Yapılır, 4.5G Hıznı Tes Etme, Turkcell 4.5G Hız Testi, Vodafone 4.5G Hız Testi, TurkTelekom 4.5G Hız Testi,

4.5G Hız Testi Nasıl Yapılır?

Tün itibariyle 4.5G teknolojisi yüksek hızlı internet vaadiyle Ülkemizde kullanıma sunuldu. Peki, 4.5G internet hızı nasıl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir