AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Caffe Nero Artık Cepte
Caffe Nero artık cebinizde

Caffe Nero Artık Cepte

Milano’ nun en iyi kahvecisi olan Caffe Nero’ da bildiğiniz üzere siyah mavi kartlar bulunuyor ve her kahve içişinizde bu kartlara damga basılıyor. 9 kahveden sonra Nero size bir kahveyi hediye ediyor. Bu kart artık akıllı telefonlarınızda ! iOS ve Android için geliştirilmiş olan bu uygulama , mağazalardaki kasalarla entegre bir biçimde çalışarak kahve keyfinizi cebinize taşıyor.Uygulamadan aynı zamanda yiyecek içecek menüsüne de bakabiliyorsunuz.Caffe Nero Türkiye Pazarlama Müdür Ayşe Akbal “Caffè Nero Türkiye olarak yılın ilk çeyreğinde ayda 650.000 misafirimize kahve içirirken, şu anda 1 milyon misafir ağırlıyoruz. Kahveseverlerin kalbinde yıllardır özel bir yeri olan mavi-siyah hediye kartlarımızla, bugüne dek yaklaşık 2 milyon 500 bin bardak kahve hediye ettik. Mobil uygulaması ve kasa entegrasyonu Mekanist işbirliği ve Protel desteğiyle gerçekleşen mobil platformumuz sayesinde artık sadık müşterilerimize kahve hediye etmenin de ötesine geçeceğiz. Sadakat kartı sistemini dijital çağa adapte ederken, kişiye özel sürprizler, promosyonlar, hatta yarışmalar gerçekleştirebilecek ve misafirlerimize yepyeni deneyimler yaşatacağız. Mekanist.net entegrasyonu da içeren platformumuzla Mekanist üyelerine özel kampanyalar da gerçekleştireceğiz. Hem uygulamasıyla hem de vizyonuyla sadece kahve sektörüne değil, pek çok sektöre öncülük edecek böylesi bir çalışmaya imza atmış olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz,” dedi.

Kişiye özel promosyon ve hediyeler de sunacak olan bu uygulama benim şimdiden ilgimi çekti!

Caffe Nero’nun bu uygulamasını  www.caffenero.com.tr/app  adresinden indirebilirsiniz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

9 Yorumlar

 1. işte ben buna bilgi derim

 2. Paylaşım için teşekkürler

 3. ZEYNEL SERTUĞ

  Mükemmel

 4. CEVZA ALKANALP

  bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

 5. GÖKSENİN G&Uum

  iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

 6. AFŞİN ALATAN

  bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

 7. işte ben buna bilgi derim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir