AnaSayfa / Blog / Android Destek / Casper Nirvana CTA E07 11A Tablet Hard Reset
Casper-Nirvana-CTA-E07-11A-Tablet-Hard-Reset-00

Casper Nirvana CTA E07 11A Tablet Hard Reset

Merhaba Casper Nirvana CTA E07 11A Tabletin Hard Reset, Soft Reset Yani Sıfırlama işlemlerinin nasıl yapılacağını anlatacağım. CTA Model işlemleri ile VİA model işlemleri birbiri ile benzer. Aralarındaki fark VİA tablette Rom dosyasına ihtiyaç yok. CTA modellerinin hepsinde Rom ( Firmware /Yazılım) dosyasına ihtiyaç var. Bu yazıda ilk model olan CTA E07 11A  Hard Reset işlemini anlatacağım.

Öncelikle:

Uyarı Yedek almanızı tavsiye ediyoruz.

Uyarı Hard Reset işleminde Hafıza Kartı Kesinlikle biçimlendirerek kullanın.

Uyarı Cihaz belleğinde yer alan Resimler, Videolar ve Müzik, Uygulamalar gibi tüm dosyalar silinecektir.

Uyarı Sıfırlama işleminde cihazınızın şarj seviyesinin %50 oranından az olmamasına dikkat edin.

Uyarı Bu işlemi yapmak zorunda değilseniz cihazı servise gönderin. Yok illa ben yapacağım diyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın. 🙂

UYARI: Yapılan işlemlerden Kullanıcı Sorumludur. Alınan hata yada maddi zarardan teknolojidedestek.com sorumlu tutulamaz. Yayımlanan Yazılım dosyaları tamamen orjinaldir ve üreticiden temin edilmiştir.

Bu sorunu çok basit bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. VİA için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Size ön rehber olacak. CTA da siz dosya oluşturmayacak sadece indirdiğiniz dosyayı RarR dışına çıkararak hafıza kartına (SD Kart) atacaksınız. Hafıza kartı en yaz 2 GB olmasını tavsiye ediyorum.

1. Adım

Aşağıdaki Casper Nirvana CTA E07 11A Yazılım dosyasını indiriyoruz.  Android 4.1.1 Sürümünü içerir. RaR dosyanının şifresi www.teknolojidedestek.com dur. Kopyala yapıştır yapmadan yazmanızı öneririm.

 Dosya Boyutu: 141.4 MB dır.

Casper Nirvana CTA E07 10Z  Yazılım

TeraFile Üyelik: http://terafile.co/signup-44295.html

2. Adım

İndirilen dosyayı açıyoruz ve içinde hiçbir değişiklik bursa bayan escort yapmadan sürekle bırak yöntemi ile SD kartın içine adıyoruz.

Casper-Nirvana-CTA-E07-11A-Tablet-Hard-Reset-01

 

3. Adım

SD-Kart ı cihaza taktıktan sonra Ses Azaltma + Açma/Kapama tuşuna basarak bekliyoruz.

Ekrana upgrading…plase wait yazsı geldiğinde parmaklarımızı tuşlardan çekiyoruz ve cihaz açılana kadar bekliyoruz.

Casper-Nirvana-CTA-E07-11A-Tablet-Hard-Reset-02

Bu işlemlerden Sonra cihaz sıfırlanmış olacak. Cihaz sıfırlama işleminden sonra açılmazsa Hafıza kartını çıkarıp cihazı açın. İlk açılış normalden geç olacak. Heyecan yok panik yok işlem tamamdır.

Lütfen Yorumlarınızdan bizi mahrum etmeyin. 🙂 Herkese Kolay Gelsin. 🙂

Yazar Hakkında

[author_image timthumb=’on’]http://www.teknolojidedestek.com/profilfoto/fatihates.jpg[/author_image] [author_info]Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada  yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.[/author_info]

İlgili Sorular: Casper Nirvana CTA Tablet Desen Kilidi, Casper Nirvana CTA Tablet Hard Reset, Casper Nirvana CTA Tablet Desen Kırma, Casper Nirvana CTA Tablet Model Kilidi, Casper Nirvana CTA Tablet Sıfırlama, Casper CTA E07 10Z, Casper Nirvana CTA E07 10Z Yazılım, Casper CTA E07 10Z Hard Reset, Casper CTA E07 10Z Sıfırlama, Casper CTA E07 10Z Desen Kilidi, Casper CTA E07 10Z Model Kilidi, Casper CTA E07 10Z Şifre Kırma

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Android İçin En İyi VR Oyunlar

Android İçin En İyi VR Oyunlar – Sanal Gerçeklik Oyunları

Gelecek zamanda hemen her evde bulunacak Sanal Gerçeklik Gözlük kullanıcıları için hazırladığımız bu makalede Android …

2 Yorumlar

  1. krestilli robot çıkıyor ekranda yazılr çıkıp kalıyor

  2. merhaba başarılı bir video fakat videoda anlattığınız metinbelgesi dosyasının hazırlama işlemine dair bir şey anlatmamışınız ağzınızdan çıkanı yazmak zor 😉 ilginiz için tş..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir