AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / CEO Tim Cook Özür Diledi

CEO Tim Cook Özür Diledi

Apple, bugüne kadarki ürünlerinde Google Maps’ i kullanıyordu ancak 5 ile birlikte gelen iOS 6 mobil işletim sistemiyle, yeni geliştirdikleri Apple Maps’ i kullanmaya başladılar. Ancak bu yeni harita, bekleyenlerine hayal kırıklığından başka birşey vermedi. Bunun nedeni haritanın birçok hata ve eksikliklere sahip olmasıydı ve çok sert eleştiriler aldı.Apple’ nin CEO’ su Tim Cook uygulamanın bu eksikliklerini ve yetersizliğini kabul ederek kullanıcılardan özür diledi. Aynı zamanda haritayı geliştirmek için hergün gece gündüz çalışacaklarını da bildirdi.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

10 Yorumlar

 1. Paylaşım için teşekkürler

 2. sağ olun

 3. GİRAY SANCAR

  Paylaşım için teşekkürler

 4. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

 5. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

 6. TONGUÇ FARUK

  bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

 7. Paylaşım için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir