AnaSayfa / Blog / Modem Kurulumları / Cnet CAR854 ADSL Wireless Modem Kurulumu

Cnet CAR854 ADSL Wireless Modem Kurulumu

Cnet CAR854 ADSL Wireles Modem Kurulum Ayarlarını bu makaledeki ekran görüntülerine bakarak yapabilirsiniz. Yepyeni bir Cnet CAR854 ADSL Wireles Modem aldığınızda ilk aşamada kurulumu nasıl yapacaksınız? Bu yazıda birkaç resimle kurulumun aşamalarını sizlerle paylaşacağım.

Önce 192.168.1.1 IP adresinden modem sayfasını açıyor ve gelen ekranda kullanıcı adı şifre isteyen bölümlere ” admin ” yazarak modem arayüzüne giriş sağlıyoruz.

-,

” WAN ” Yazan bölüme giriş yapıyoruz.

WAN bölümünün hemen altındaki “Chanel Config” bölümüne giriş yaptıktan sonra aşağıdaki ekranda görüldüğü gibi ayarları yapılandırıyoruz.

Cnet CAR854 Kablosuz ayarları için  Wireless altındaki Basic Settings bölümüne giriş yapıyor ve kablosuz ağ yapılandırılmasını aşağıda görüldüğü gibi gerçekleştiriyoruz. 

Cnet CAR854 Kablosuz Güvenlik Ayarları için Wireless altındaki Security bölümüne giriş yapıyoruz ve aşağıda belirtildiği işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Everest SG 1600 Modem Kurulumu

Everest Modem Kurulumu ile ilgili daha önce hazırladığımız makalelere ilave olarak Everest SG 1600 Modem …

10 Yorumlar

  1. dursun yılmaz

    kablosuz nasıl şifre konulacağını bilmiyodum teşkkürler

  2. teşekkürler

  3. benım bılgısayar casper laptop ve bu ıp adrsıne gırmıyor neden acaba modemı bılgısayara baglamammı lazım once

  4. burda gösterilenleri yaptım modem internet vermiyo şuan airties rt 104 modem takılı o bağlantı veriyo ama bu modem vermiyo ben wifi olsun diye bunu kullanacağım yardımcı olurmusunuz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir