AnaSayfa / Blog / Bilgisayar Destek / DNS Değiştirme Programı
195 DNS, 208 DNS, Çalışan DNS, DNS Değiştirme, DNS değiştirme Programı,
195 DNS, 208 DNS, Çalışan DNS, DNS Değiştirme, DNS değiştirme Programı,

DNS Değiştirme Programı

Dns değiştirme programıyla en güncel dnsleri otomatik olarak ağınıza ekleyerek internete hızlı bir şekilde girebilirsiniz. Yasaklanan sitelere yada yabancı sitelere girmekte sorun yaşıyorsanız bu program tam size göre. DNSExchanger 1.0 programını kullanarak en güncel dns adreslerini otomatik olarak ekstra hiçbir ayar yapmadan kullanabilecek ve internette hızlı bir şekilde gezinebileceksiniz.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

DNSExchanger 1.0 programı çalışmayan dns adreslerini hemen değiştirerek en hızlı dnsleri ağınızla yapılandırmanıza yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken tek şey programı indirip bilgisayarınıza kurmak. DNSExchanger 1.0 programıyla ayrıca kendiniz program üzerinden manuel bir şekilde dns adresi girebilirsiniz. Dns Exchanger programı ücretsiz olup ekstra lisans ücreti ödemeden sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

2012 güncel çalışan dns adresleri (OpenDNS, Google DNS ve Comodo DNS) adresleri otomatik tanımlıdır ve o anda çalışan en hızlı dns adresini otomatik tanımlamaktadır.

Yazılım  Kaan Şengül Tarafından Türkçe ve İngilizve olarak geliştirilmiştir. Yazılımda ayrıca kişilerin de DNS ekleyebilmeeri için bölüm yapılmıştır. Burada istediğiniz DNS sunucularını yazabilir ve daha sonra kullanabilirsiniz.

Programı kullanım esnasında sorun yaşamanız yada işlem yaptırmak istiyorsanız  11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Destek Alabilirsiniz.

DNS Değiştirme Programı DNSExchanger 1.0 İndir

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Dns Probe Finished No internet Hatası, Dns Probe Finished, No Internet, Dns Probe Finished No internet Çözüm, DNS PROBE FINISHED NO INTERNET Çözüm, Dns Probe Finished No internet Windows 10, Dns Probe Finished No internet Windows 7,

DNS PROBE FINISHED NO INTERNET Hatası Çözümü

Bilgisayarda Chrome İnternet Explorer Firefox Tarayıcıda Dns Probe Finished No internet hatası alıyorsanız çözüm için …

7 Yorumlar

  1. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  2. Paylaşım için teşekkürler

  3. SELÇUK ELBRUZ

    bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  4. Mükemmel

  5. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  6. Paylaşım için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir