AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Dolarlardan Facebook Sevgilisi Yaratmak
Facebook

Dolarlardan Facebook Sevgilisi Yaratmak

Facebook

 

NamoroFake.com.br adındaki Brezilyalı bir site, kullanıcılarına para karşılığında Facebook’ ta sahte kız arkadaş yaratıyor. Şimdilik sadece kız arkadaş yaratıyorlar ancak site kurucuları ilerde erkek arkadaş da yaratacaklarını söylüyor. Eskisi sevgilisini kıskandırmak isteyenlere , yalnızlıklarını saklamak isteyenlere ve bunun gibi nedenlerden dolayı Facebook’ ta sevgili isteyenlere şirket çeşitli fiyatlar karşılığında çeşitli şekillerde sevgililer yaratıyor ve bu sahte sevgilileri gerçeklerinden ayırt etmek çok zor. Çünkü yaratılan hesaplar sürekli güncelleniyor, resimleri düzenli olarak değiştiriliyor, statüleri değiştiriliyor. Mesela 10 dolar karşılığına 3 gün için sevgili sahibi  olabiliyorsunuz. Bu sanal sevgili sizin resimlerinize yorumlar yazabiliyor. Tabi eğer 39 dolar verirseniz bu sevgilinin hesabı bir hafta boyunca açık kalıyor ve toplamda size 10 yorum yazabiliyor. Bazı iş adamlarının bile başvurduğu bu uygulamanın yalnızlıklarını gizlemek için ideal olduğu düşünülüyor. Bu sahte hesaplardaki tek sorun kullanıcı ile sahte sevgilinin birlikte fotoğraflarının olamayışı. Site onu da kullanıcıya bırakıyor ve photoshop yapmasına izin veriyor.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

2 Yorumlar

  1. Güzel bir sistem 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir