AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Dolarlardan Facebook Sevgilisi Yaratmak
Facebook

Dolarlardan Facebook Sevgilisi Yaratmak

Facebook

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

 

NamoroFake.com.br adındaki Brezilyalı bir site, kullanıcılarına para karşılığında ’ ta sahte kız arkadaş yaratıyor. Şimdilik sadece kız arkadaş yaratıyorlar ancak site kurucuları ilerde erkek arkadaş da yaratacaklarını söylüyor. Eskisi sevgilisini kıskandırmak isteyenlere , yalnızlıklarını saklamak isteyenlere ve bunun gibi nedenlerden dolayı ’ ta sevgili isteyenlere şirket çeşitli fiyatlar karşılığında çeşitli şekillerde sevgililer yaratıyor ve bu sahte sevgilileri gerçeklerinden ayırt etmek çok zor. Çünkü yaratılan hesaplar sürekli güncelleniyor, resimleri düzenli olarak değiştiriliyor, statüleri değiştiriliyor. Mesela 10 dolar karşılığına 3 gün için sevgili sahibi  olabiliyorsunuz. Bu sanal sevgili sizin resimlerinize yorumlar yazabiliyor. Tabi eğer 39 dolar verirseniz bu sevgilinin hesabı bir hafta boyunca açık kalıyor ve toplamda size 10 yorum yazabiliyor. Bazı iş adamlarının bile başvurduğu bu uygulamanın yalnızlıklarını gizlemek için ideal olduğu düşünülüyor. Bu sahte hesaplardaki tek sorun kullanıcı ile sahte sevgilinin birlikte fotoğraflarının olamayışı. Site onu da kullanıcıya bırakıyor ve photoshop yapmasına izin veriyor.

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Türk Telekom, Avea, TTnet, Türk Telekom Yeni Logo, TTnet Yeni Logo, AveA Yeni Logo,

Avea ve TTNET markaları Türk Telekom Çatısı Altında Birleşti

​Türkiye’nin en büyük marka birleşmesi gerçekleşti.  Türk Telekom, yeni logo ve yeni marka kimliği ile …

2 Yorumlar

  1. Güzel bir sistem 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir