AnaSayfa / Blog / Bilgisayar Destek / EaseUS Todo Backup Home Nedir Nasıl Kullanılır
EaseUS Todo Backup, Disk Yedekleme, Klon Disk Oluşturma, Data Backup and Recovery, Otomatik Yedekleme Programı,
EaseUS Todo Backup, Disk Yedekleme, Klon Disk Oluşturma, Data Backup and Recovery, Otomatik Yedekleme Programı,

EaseUS Todo Backup Home Nedir Nasıl Kullanılır

Sık seyahate edenlerin ve blogcuların (web sayfası yazanların) kuşkusuz en çok aklına takılan soru “Seyehat de iken fotoğraf ve videolarımı nasıl yedeklerim?” Seyehat de iken her zamankinden daha fazla fotoğraf çeker ve video kaydederiz. Yolculukta iken ayrıca epostalarınız, kişisel ve/veya işiniz ile ilgili dosyalarınızda yanınızda olabilir ve data kaybetme ihtimali sürekli bir derttir.

Taşınabilir depolama aygıtlarının gün geçtikçe fiyatı düşmektedir, apaçık çözümlerden biri dosyalarınızı yüksek kapasiteli bir hafıza kartına ya da harddiske yedek almanızdır. Yedeklerinizi notebookunuzda ve taşınabilir depolama aygıtında ayrı ayrı saklayabilir, böylece değerli dosyalarınızın yedeğini kaybetme riskini azaltırsınız.

Pahalı yazılımlar satıcılarda bolca mevcut; bir çok büyük markanın satılık veri güvenliği ve virüs kontrolü yazılımlarının ek olarak yedekleme programları mevcut.

İşinizi halledeceğiz bir sürü ücretsiz program varken ücretli programları tesrcih etmeniz arasında ne fark olabilir diyebilirsiniz. Bu programı kullanarak sonar bana teşekkür edeceksiniz

EaseUS Todo Backup Home tam bir yedekleme ustasıdır. Fotoğraf, video ve diğer önemli dosyaları ve hatta tüm disklerinizin yedeklerini oluşturabilirsiniz.

Öncelikle gerçekleştirmek istediğiniz yedekleme türünü seçin: Dosya Yedekleme, Sistem Yedekleme, Disk / Partition Yedekleme ve Akıllı Yedekleme. Başka bir seçenek ise aldığınız yedeklemeleri farklı bir yere aktara bilir yada klon disk oluşturabilir hatta dosyaların üzerine yazdırılmasını sağlayabilirsiniz.

EaseUS Todo Backup, Disk Yedekleme, Klon Disk Oluşturma, Data Backup and Recovery, Otomatik Yedekleme Programı,

EaseUS Todo Backup Home programını kullandığımızda ilk dikkatimizi çeken şey bilgisayarınızdaki dosya değişikliği anlık olarak izliyor olmasıdır. Programın Akıllı yedekleme özelliği ile yapmış olduğunuz yedekleme programında ilgili dizindeki dosyalarda herhangi bir değişik olursa bunu algılıyor ve yeniden bir yedekleme yapıyor. Böylece sürekli güncel bir yedeğiniz olmuş oluyor.

EaseUS Todo Backup Home tüm Windows sürümlerinde sorunsuz olarak çalışır. Ayrıca herhangi bir yedek dosayasını çift tıkladığınızda bilgisayarınızdaki bir klasörü açar gibi açılır. Ve bu yedek içinden dilediğiniz dosyaları seçerek geri alabilirsiniz.

Programın diğer güzel yanı da yönetim panelinden bir defa yada sürekli yedekleyeceğiniz noktaları ve belirleyebiliyorsunuz.

Yapılan testlere göre yedekleme performansı oldukça hızlıdır. Programın tek dez avantajı 30 gün sonra satın almanızı istemesidir.

Programın ekstralarına bakacak olursak. Alınan yedeklerin sağlamlığı kontrol edilebilir. Bir yedek dosyası Optik Sürücüye yada USB Aygıtlarına yazdırılabilir. HDD leri dosyaları geri alınamaz bir şekilde silebilirsiniz (Low Format). Alınan yedekler sanal CD gibi gösterebilirsiniz.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Sonuç itibariyle EaseUS Todo Backup Home ödeyeceğiniz ücrete göre son derece yararlı bir programdır.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Dns Probe Finished No internet Hatası, Dns Probe Finished, No Internet, Dns Probe Finished No internet Çözüm, DNS PROBE FINISHED NO INTERNET Çözüm, Dns Probe Finished No internet Windows 10, Dns Probe Finished No internet Windows 7,

DNS PROBE FINISHED NO INTERNET Hatası Çözümü

Bilgisayarda Chrome İnternet Explorer Firefox Tarayıcıda Dns Probe Finished No internet hatası alıyorsanız çözüm için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir