AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / En İyi 5 Harlem Shake Videosu

En İyi 5 Harlem Shake Videosu

Youtube vlogger’ı Filthy Frank ‘ın 2Şubat tarihinde yayınladığı “Do The Harlem Shake” adlı video Gangnam Style’ dan sonra Dünya’ nın yeni fenomeni haline geldi.  1981 yılında New York’ ta ortaya çıkan Harlem Shake, siyahilerin dansı olarak bilinir aslında ve ilk olarak derleme bir videonun içinde yayınlanan sahneler olumlu feedbacklerin ardınan videolarda tek tek sunulmaya başlandı. Gün geçtiktçe insanların ilgisi o kadar artmaya başladı ki Dünya ‘ daki her insan bu video tipinin kendi versiyonunu çekmeye başladı. Video genelde bir ofiste geçiyor. Öncelikle ilk 15 saniyeye kadar tek bir kişi kafasına kasket, maske gibi birşey takıyor ve kendince hareketler yapıyor. 15 saniye dolduktan sonra müziğin hareketli kısmına gelindiğinde ise o sessiz sessiz duran insanların hepsi bir anda kendilerini kaybedip kendilerine özgü dans hareketleri yapmaya başlıyorlar ve video yaklaşık 30 saniye sürüyor. Bu video o kadar tutuldu ki Norveç ordusuna kadar yayıldı. Hatta hepinizi şaşırtacak da olsa Gangnam Style ‘ ı bile geçti. Şimdi sizi bu yeni fenomenin en beğenilen 5 videosuyla başbaşa bırakıyorum :

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

1) Norveç Ordusu

2)

 

 

3)BreauCraft – Mezdeke

 

4) Harlem Shake Suny Binghamton University

5) İsveç Polisi

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir