AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / En İyi Mobil İşletim Sistemi (İnografik)
En İyi Mobil İşletim Sistemi Sayfa

En İyi Mobil İşletim Sistemi (İnografik)

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Artık her dört cihazdan birinin olduğunu biliyor muydunuz? Dört yıl önce T-Mobile G1 ile piyasaya giren artık Dünya’nın en çok kullanılan telefonu. Bunda Google’ ın da desteği çok önemli yer alıyor tabiki. IDC’ ye göre yılın üçüncü çeyreğinde 136 milyon işletim sistemine sahip telefon satıldı. Yıllık başarı oranına baktığımızda iOS %57.3 , ise %91.5 oranında artış gözüküyor. Yani başarısını neredeyse ikiye katlamış gözüküyor. IHS iSuppli ‘ ın raporuna göre çok yakında Anroid’ in kullanım ağı 1 milyara ulaşacak. IHS iSuppli şirketinin mobil analisti Daniel Gleeson, Anrdroid’ in bu büyük yükselişindeki en büyük rolü Google’ ın oynadığı kanısında. “Google’ın, işletim sistemini açık kaynaklı bir platform haline getirerek üçüncü şahıslara ücretsiz sunması sayesinde epey yol almıştır.”

Ayrıca, rakamlara bakılırsa Android’in bu hızlı yükselişi kısa süreli olmayacak gibi gözüküyor.  İşletim sisteminin, 2016 yılına kadar 3 milyar üniteye ulaşması bekleniyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Yorum

  1. Bu güzel bilgi için teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir