AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / En Komik Google Play Yorumları
en_komik_google_play_yorumlari12

En Komik Google Play Yorumları

Google Play de bir uygulama yüklemeden önce genelde o uygulama ile ilgili yorumlar okunur. Ancak öyle yorumlar vardır ki gülmemek elde değil. Bunlardan bazılarını androidpit moderatorü aracılı ile sizlerle paylaşacağım.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

İşte Google Play’de çılgın atan, sınırları zorlayan, dünyaya açılan yurttaşlarımızın muhteşem yorumlarından küçük bir derleme:

1. Zavallı Ahmet. 🙁

en_komik_google_play_yorumlari01

Ahmet Mendi gerçekten de çok ağır şizofren. 🙂

 

2. Bunalıma giren gencin dramı. 🙂

en_komik_google_play_yorumlari02

Anonim kullanıcımız Advanced Task Killer kullanırken psikolojik bunalımlara giren ilk kişi olarak tıp tarihine geçer mi bilinmez ama ayfonla kendisini öldüren bir aileye sahip olmak her canlıya nasip olmayacak bir ayrıcalık olsa gerek

 

3. Bir bayan sabah anıra anıra kalkar mı? 🙂

en_komik_google_play_yorumlari03

Ne yaptın sen ablacım yaaa. 🙂 Sabah uykudan kalkmak  için belki milyonlarca yöntem var ama bu kullanıcımız en orijinalini bulmuş durumda. Bir ilkbahar sabahı / anıra anıra uyandın mı hiç?

4. Seni iMansız 🙂

en_komik_google_play_yorumlari05

Ah be , ah be imansız, ah be “mal” program. Nice gençleri heder ettin peşinde, sinir krizlerine soktun… Tabii Melih kardeşimizin seni lise çıkışıyla karıştırması senin suçun değil .

5. Deer Hunt ile birlikte tüfeği alan sokağa çıkıyor. 🙂

en_komik_google_play_yorumlari06

Çocuklarınıza dikkat edin. 🙂 Murat adlı kullanıcının masum bir Android kullanıcısından escort azılı bir katile dönüştüğünü gösteren ibretlik yorum. 

6. Seni Hain Real Basketball 🙂

en_komik_google_play_yorumlari08

Emeğe yazık değil mi? Mahallenin kavgacı abileri gibi potadan seken topu deliksiz basket sayan uygulama yapmaya utanmıyor musunuz Real Basketball ekibi?

7. Enerji sorununu çözecek muhteşem yorumlar.

en_komik_google_play_yorumlari10

Solar Charger adlı uygulamanın gerçekten güneş enerjisiyle telefonunuzu şarj edebileceğine inanıyorsanız, işte şu aşağıdaki yaratıcı ve şakacı kullanıcılar sayesindedir. Üşenmeyin okuyun, her biri bir inci bu yorumların.

8. Bülent ERSOY gibi uygulama 🙂

en_komik_google_play_yorumlari11

Adımsayar adlı fitness uygulamasının geliştiricileri, biz bunu hak edecek ne yaptık, diye düşünüyor olmalılar. Bülent Ersoy’u bir uygulamaya benzetmek tamam ama, bir uygulamayı “erkeksi ve seksi” olduğu için Bülent Ersoy’a benzetmek yalnızca bu ülke insanlarının başarabileceği bir şey olmalı. Bravo!

Yazar Hakkında

[author_image timthumb=’on’]http://www.teknolojidedestek.com/profilfoto/fatihates.jpg[/author_image] [author_info]Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.[/author_info]

Sorular: google play ilginç yorumlar, Google  play komik yorumlar, google play yaratıcı yorumlar, google play sorumları, google play nasıl yorum yazılır, google play değişik yorumlar, komik sorumlar google play, google playde komik sorumlar, google play de ilginç yorumlar, En Komik Google Play Yorumları

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir