AnaSayfa / Blog / Android Destek / Eski Telefon & Tabletinizi Güvenlik Kamerası Yapın
Akıllık Telefonu Güvenlik Kamerası Olarak Kullanmak, Android cihazı Güvenlik Kamerası Olarak Kullanmak, Android Güvenlik Kamerası, SalientEye, Tableti Güvenlik Kamerası Olarak Kullanmak,  Salient Eye,  Salient Eye APK, Salient Eye Home Alarm, Salient Eye Android, Salient Eye iPhone,
Akıllık Telefonu Güvenlik Kamerası Olarak Kullanmak, Android cihazı Güvenlik Kamerası Olarak Kullanmak, Android Güvenlik Kamerası, SalientEye, Tableti Güvenlik Kamerası Olarak Kullanmak,  Salient Eye,  Salient Eye APK, Salient Eye Home Alarm, Salient Eye Android, Salient Eye iPhone,

Eski Telefon & Tabletinizi Güvenlik Kamerası Yapın

Bu Makalede; Akıllık Telefonu Güvenlik Kamerası Olarak Kullanmak, Tableti Güvenlik Kamerası Olarak Kullanmak, Android cihazı Güvenlik Kamerası Olarak Kullanmak ve Android Güvenlik Kamerası, gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Evinizi iş yerinizi kontrol etmek istiyorsunuz ama Güvenlik Kamerası kurduracak kadar yeterli bütçeniz yok. Android Güvenlik Kamerası ile bu sorununuzu kökten çözebilirsiniz. Şimdi rafın arka tarafına attığınız eski telefon yada tabletinizi çıkarın ve SalientEye (Salient Eye) uygulamasını kullanarak aşağıdaki işlemleri takip edip bir güvenlik kamerası sahibi olun.

Salient Eye Nedir

Android akıllı telfonunuzu bir hareket algılayıcı hırsızlık alaram sistemine dönüştürün! Salient Eye her hangi bir android cihazı tam donanımlı bir ev kamera güvenlik sistemine dönüştürür. Salient Eye uygulaması telefonunuzun kamerasını hareketleri algılamak için kullanır ve eve zorla girme durumunda alarm sesi çıkarır. Salient Eye ev güvenlik uygulaması davetsiz misafirleri iş üstünde yakalar ve hemen size SMS ve e-posta yoluyla resimleri gönderir. Hem Android akıllı telefon ve tabletler ile uyumlu olan SalientEye, 10 saate kadar bir düşük enerji ile çalışabilir ve ekran kapalı olsa da aktif kalır. Aşağıdaki resimde kırmızı vurgulanan nesneler Salient Eye aktif olduktan sonra değişiklilikleri algıladığı nesnelerdir. Bu nesnelerde herhangi bir değişiklik ve hareket algılama alarmı çalacak ve bir e-posta E-Posta Gönderecektir.

Google Play indir

 

 

Eski Telefon Tabletinizi Guvenlik Kamerasi Yapin 01

Salient Eye Kurulumu

Yukarıdaki bağlantıyı kullanarak yada cihazınızdan Google Play Store giriş yaparak Salient Eye uygulamasını indirebilirsiniz.

 

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Android İçin En İyi VR Oyunlar – Sanal Gerçeklik Oyunları

Gelecek zamanda hemen her evde bulunacak Sanal Gerçeklik Gözlük kullanıcıları için hazırladığımız bu makalede Android …

2 Yorumlar

  1. merhaba Fatih bey.bitirme projem için buna benzer bir proje yapmayı düşünüyorum.bunun kodlarını nasıl elde edebilirim acaba.şimdiden teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir