AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Facebook Dibe Vuruyor

Facebook Dibe Vuruyor

yatırımcıları, Mayıs ayında NASDAQ borsasında 20 milyon dolara yakın para kaybetmelerinin ardından, sürekli düşen hisselerini 16 Ağustos Perşembe günü ellerinden çıkarma imkanını buldular.

hisseleri yüzde 7 daha değer kaybederek 19,76 milyon dolara indi. Uzmanlar Perşembe günü yaşanan bu olayın önümüzdeki 9 ay içerisinde defalarca tekrarlanabileceğini söylediler. Eğer bu gerçekleşirse ’un 1.8 milyar hissesi el değiştirebilir. Bugün itibariyle hisselerin 20 doların altına düşmesiyle, Marck Zuckerberg bu kötü olayların çalışanları için üzücü olduğunu itiraf etti. Çalışanları bir süre bu olumsuz gidişattan uzak tutmaya çalıştıysa da hisselerinin %46’sının erimesinin ardından bu mümkün olmadı.

Bütün bu yaşananlara rağmen Zuckerberg,  ’u eski gücüne kavuşturabilecek mi, bunu merakla bekliyoruz.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

4 Yorumlar

  1. BERGÜZAR FEHİM

    iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  2. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  3. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  4. GÜLŞEN &Ccedil

    iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir