AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Facebook Dibe Vuruyor

Facebook Dibe Vuruyor

yatırımcıları, Mayıs ayında NASDAQ borsasında 20 milyon dolara yakın para kaybetmelerinin ardından, sürekli düşen hisselerini 16 Ağustos Perşembe günü ellerinden çıkarma imkanını buldular.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

hisseleri yüzde 7 daha değer kaybederek 19,76 milyon dolara indi. Uzmanlar Perşembe günü yaşanan bu olayın önümüzdeki 9 ay içerisinde defalarca tekrarlanabileceğini söylediler. Eğer bu gerçekleşirse ’un 1.8 milyar hissesi el değiştirebilir. Bugün itibariyle hisselerin 20 doların altına düşmesiyle, Marck Zuckerberg bu kötü olayların çalışanları için üzücü olduğunu itiraf etti. Çalışanları bir süre bu olumsuz gidişattan uzak tutmaya çalıştıysa da hisselerinin %46’sının erimesinin ardından bu mümkün olmadı.

Bütün bu yaşananlara rağmen Zuckerberg,  ’u eski gücüne kavuşturabilecek mi, bunu merakla bekliyoruz.

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

4 Yorumlar

  1. BERGÜZAR FEHİM

    iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  2. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  3. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  4. GÜLŞEN &Ccedil

    iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir