AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Facebook’ tan Ücretsiz Telefon Konuşması
Facebook' tan ücretsiz sesli konuşma

Facebook’ tan Ücretsiz Telefon Konuşması

Facebook' tan ücretsiz sesli konuşma

 

Whatsapp’ ın gelmesiyle sms kullanımlarında çok büyük bir düşüş yaşandığı ortada. Şimdi de buna bir de yenisi ekleniyor.  Facebook artık ücretsiz sesli konuşmaya olanak sağlayacak. Yani kullanıcılar akıllı telefonlarda yüklü olan Messenger uygulamasında bulunan kişilerini ücretsiz olarak arayabilecekler. Bu da demek oluyor ki GSM şirketlerine bir darbe de Facebook’ tan geliyor. Ancak henüz değil çünkü bu proje ilk etapta Wi-Fi ‘ a yönelik. Yani , uygulama Wi-Fi üzerinden kullanılabilecek. İlk pilot çalışmasını Kanada’ da gerçekleştiren Facebook, kitlesini Amerikay ile genişletmeyi hedefliyor .

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

6 Yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler

  2. Teşekkürler

  3. bereket oğulcan

    tşkler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir