AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Facebook’ tan Ücretsiz Telefon Konuşması

Facebook’ tan Ücretsiz Telefon Konuşması

Facebook' tan ücretsiz sesli konuşma

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve SmartTV ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

       

 

’ ın gelmesiyle sms kullanımlarında çok büyük bir düşüş yaşandığı ortada. Şimdi de buna bir de yenisi ekleniyor.   artık ücretsiz sesli konuşmaya olanak sağlayacak. Yani kullanıcılar akıllı telefonlarda yüklü olan Messenger uygulamasında bulunan kişilerini ücretsiz olarak arayabilecekler. Bu da demek oluyor ki GSM şirketlerine bir darbe de ’ tan geliyor. Ancak henüz değil çünkü bu proje ilk etapta Wi-Fi ‘ a yönelik. Yani , uygulama Wi-Fi üzerinden kullanılabilecek. İlk pilot çalışmasını Kanada’ da gerçekleştiren , kitlesini Amerikay ile genişletmeyi hedefliyor .

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

6 Yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler

  2. Teşekkürler

  3. bereket oğulcan

    tşkler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir