AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Facebook’ tan Ücretsiz Telefon Konuşması

Facebook’ tan Ücretsiz Telefon Konuşması

Facebook' tan ücretsiz sesli konuşma

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

 

’ ın gelmesiyle sms kullanımlarında çok büyük bir düşüş yaşandığı ortada. Şimdi de buna bir de yenisi ekleniyor.   artık ücretsiz sesli konuşmaya olanak sağlayacak. Yani kullanıcılar akıllı telefonlarda yüklü olan Messenger uygulamasında bulunan kişilerini ücretsiz olarak arayabilecekler. Bu da demek oluyor ki GSM şirketlerine bir darbe de ’ tan geliyor. Ancak henüz değil çünkü bu proje ilk etapta Wi-Fi ‘ a yönelik. Yani , uygulama Wi-Fi üzerinden kullanılabilecek. İlk pilot çalışmasını Kanada’ da gerçekleştiren , kitlesini Amerikay ile genişletmeyi hedefliyor .

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

6 Yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler

  2. Teşekkürler

  3. bereket oğulcan

    tşkler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir