AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Facebook Yeni Tasarımı İle Karşınızda
Facebookun Yeni Tasarimi

Facebook Yeni Tasarımı İle Karşınızda

7Mart akşamı gerçekleştirilmiş olan etkinliğinde, Zuckerberg sahneye çıkarak ’ un yeni tasarımını tanıttı. artık yeni haber kaynağı ile karşımızda! Bu yeni tasarım oldukça kullanışlı ve sade.  Temel olarak tamamen değişen bu tasarımdaki en büyük fark, haber kaynağı (news feed) sayfasında  görsellerin baş rolde olması. Tabiki resimler büyürken, yazılar küçülmüş ve haber kaynağındaki paylaşımlar artık kategoriler halinde sunulmaya başlanmış. Fotoğraf ve video paylaşımları ve oyunlar için üç ayrı sekme bölümü eklenmiş.  Ayrıca beğendiğiniz sayfalar ve takip ettiğiniz kişilerin paylaşımları için de ayrı bir sekme bulunmaktadır. Eğer siz kendiniz yeni bir sekme eklemek isterseniz bu da mümkün. ’ un bu yeni tasarımı tabiki de mobil uygulamasında da karşımıza çıkacak. İşte yeni tasarımdan görüntüler: Facebookun Yeni Tasarimi

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Facebookun Yeni Tasarimi

 

 

’ un yeni tasarımı ile ilgili açıklamalar :

 

 

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Türk Telekom, Avea, TTnet, Türk Telekom Yeni Logo, TTnet Yeni Logo, AveA Yeni Logo,

Avea ve TTNET markaları Türk Telekom Çatısı Altında Birleşti

​Türkiye’nin en büyük marka birleşmesi gerçekleşti.  Türk Telekom, yeni logo ve yeni marka kimliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir