AnaSayfa / Blog / Bilgisayar Destek / Facebook Yetenek Sizsiniz Virüsü Nasıl Temizlenir
facebook-yedenek-sizsiniz-virusu-temizleme

Facebook Yetenek Sizsiniz Virüsü Nasıl Temizlenir

Yetenek Sizsiniz Virüsü Bilgisayarda Virüs Var, Yetenek Sizsiniz Virüsü Hesabım Kilitlendi, Yetenek Sizsiniz Virüsü Hesabım Kilitlendi Nasıl Açabilirim, Yetenek Sizsiniz Virüsü Bilgisayarda Virüsü Temizleme Programı, Yetenek Sizsiniz Nedir Nasıl Temizlenir diyorsanız aşağıdaki işlemi uygulayın.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

facebook-yedenek-sizsiniz-virusu-temizleme08

 

  • Bilgisayar normal bir şekilde açıldığında Malwarebytes Anti-Malware (MBAM) programını indirerek kurulumu yapın. Malwarebytes Anti-Malware Download Link (İndirme sayfası yeni bir pencerede açılacaktır)
  • Malwarebytes ‘Anti-Malware programının yükleme işlemini  mbam-setup.exe uygulamasına çift tıklayarak başlatın.

facebook-yedenek-sizsiniz-virusu-temizleme01

  • Kurulum başladığında, önce dil seçeneğini soracak kendinize göre artık bunu ayarlayın. daha sonra varsayılan ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmadan programın kurulumunu gerçekleştirin. Program yüklemesi bittiğinde, güncellemelerin olup olmadığını kontrol edin, gelen onay kutucuğunu kaldırmayın. Sonra Son butonuna basın. Malwarebytes programı eğer bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı isterse sakın bilgisayarı yeniden başlatmayın.

facebook-yedenek-sizsiniz-virusu-temizleme02

facebook-yedenek-sizsiniz-virusu-temizleme03

  • Malwarebytes Anti-Malware şimdi başlayacak ve bir deneme süresi başlatmak için istenir diye bir uyarı gelecek buna Reddet diyerek kapatalım.
  • Program açıldığında Türkçe olarak çalışacaktır. Tarayıcı sekmesini seçin ve Derin tarama gerçekleştir seçeneğini işaretleyin ve sonra olası virüsler için bilgisayarınızda taramayı başlatmak için Tara butonunu tıklayın.

facebook-yedenek-sizsiniz-virusu-temizleme04

  • Malwarebytes ‘Anti-Malware aşağıda gösterildiği gibi Virüsleri ‘nin ürettiği bilgisayarınızdaki zararlı dosyaları taramaya başlayacak.

facebook-yedenek-sizsiniz-virusu-temizleme05

  • Tarama işlemi bittiğinde bir mesaj kutusu görünecektir Tamam butonunu tıklayın, hemen ardından Sonuçları Göster butonuna tıklayın.

facebook-yedenek-sizsiniz-virusu-temizleme06

  • Malwarebytes Anti Malware bulduğu virüsler resimde gösterilmiştir, tabi sizinki resimde görünenden farklı olabilir. Bütün seçeneklerin işaretli olduğundan emin olun ve Seçilenleri Kaldır butonuna tıklayın.

facebook-yedenek-sizsiniz-virusu-temizleme07

 

Malwarebytes Anti-Malware zararlı dosyaları kaldırarak başlayacak. Kaldırma işlemi sırasında Malwarebytes bilgisayarınızın yeniden başlatılmasını isteyecek. Bu adımda bilgisayarını yeniden başlatmanız gerekiyor.

İşlemler bu kadar, bilgisayar açıldığında kullanıma devam edebilirsiniz.

Olurda bu işlemlerden sonra sorun devam ederse tarayıcı kaydırıp tekrar yükleyin.

 

Yazar Hakkında

[author_image timthumb=’on’]http://www.teknolojidedestek.com/profilfoto/fatihates.jpg[/author_image] [author_info]Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.[/author_info]
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Dns Probe Finished No internet Hatası, Dns Probe Finished, No Internet, Dns Probe Finished No internet Çözüm, DNS PROBE FINISHED NO INTERNET Çözüm, Dns Probe Finished No internet Windows 10, Dns Probe Finished No internet Windows 7,

DNS PROBE FINISHED NO INTERNET Hatası Çözümü

Bilgisayarda Chrome İnternet Explorer Firefox Tarayıcıda Dns Probe Finished No internet hatası alıyorsanız çözüm için …

2 Yorumlar

  1. bu paylaşımınız için teşekkürler.bu virüsler baş belası çünkü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir