AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Facebook’un Yeni Kartpostal Özelliği

Facebook’un Yeni Kartpostal Özelliği

yeni bir özellikle karşınıza çıkmak için hazırlanıyor.Bu özellik sayesinde artık resimlerinizi arkadaşlarınıza kartpostal şeklinde göderebileceksiniz!

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Facebookun yeni kartpostal özelliği

Bildiğimiz kartpostal gibi ön tarafında resim ,arkasında ise adres ve yazmak isteğimiz mesaj bulunacak.’un bu uygulaması işlemi adım adım gerçekleştiriyor,eğer arkadaşınızın adresini bilmiyorsanız sormanıza imkan sağlıyor.

kullanıcıları özellikle sadece arkadaşlarının görebildikleri tagli fotoğrafları ya da kendilerine ait fotoğrafları paylaşabiliyorlar ancak sayfalardaki ya da halka açık fotoğrafları paylaşamıyorlar.Bu kartpostal özelliğinin testleri Sincerely ortaklığında gerçekleşiyor.Sincerely,Instagram’daki fotoğrafları arkadaşlarınıza yollamanızı sağlayan Postagram’ın da sahibidir.Bu uygulamaya ücretsiz sahip olabilirsiniz.İndirdikten sonra ise kartpostal başı 0.99 $ ücret ödemeniz gerekmektedir.

’un bu yeni özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz,yorum yapmayı unutmayın!

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

5 Yorumlar

  1. Fazla gerekli gibi durmuyor fakat yinede hos bir ozellik.

  2. Facebook kullanıcılarını kaybetmemek adına sürekli yenilikler yapmaya çalışıyor bence:)

  3. HARİKA AYSAR

    iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  4. Paylaşım için teşekkürler

  5. teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir