AnaSayfa / Blog / Android Destek / Galaxy Beam Tanıtımı ve Özellikleri
galaxy-beam

Galaxy Beam Tanıtımı ve Özellikleri

’un projeksiyon cihazlarını cebe sığdırmak konusundaki iddasını gerçekleştirdi. Geçmişte şirketin cep boyutunda projeksiyon cihazlarına tanık olmuştuk. Şubat ayında Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan  Galaxy Beam ile bu alandaki çalışmalar yeni bir boyut kazandı.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Üstelik her türlü zevk ve keseye hitap eden ürünler barındıran Galaxy serisi de farklı amaca hizmet eden yeni bir seçenek daha edinmiş oldu. Dünya teknoloji sıralamasında yine liderliği ele alacal gibi görünmekte 🙂

samsung-galaxy-beam-inceleme-1

Cepte bir telefon taşırken aynı anda bir de projektör taşıma fikri kulağa hoş geliyor. Telefonla çekilmiş olan fotoğraf ve videoları başkalarıyla anında paylaşmak, çalışanlar için sunum işlemleri için projektör ve bilgisayar sisteminin kurulumu ve taşınmasıyla uğraşmamak bu tarz bir ürünün aklımıza gelen ilk avantajları arasında bulunuyor. da bu ürünün teknik özelliklerini belirli bir standartta tutarak tatmin edici bir deneyimin sağlanmasını amaçlamış gibi görünüyor.

samsung-galaxy-beam-inceleme-2

Donanımsal Özellikleri;

Galaxy Beam 124 x 64.2 x 12.5 mm’lik boyutlara ve 145.3 gr.’lık ağırlığa sahip. Anlayacağınız karşımızda hantal bir cihaz var. Ancak telefonun hatlarını biraz daha yumuşatmış, kenar ve köşeleri kavisli hâle getirerek rahat bir şekilde kavranmasını sağlamış. Yumuşak lastikten yapılmış arka kapağın desenli yüzeyi kullanımı biraz daha farklılaştırıyor, sürtünmeyi artırarak cihazın elden kaymasını önleyici bir faktör oluşturuyor.

samsung-galaxy-beam-projektor-

Yazar Hakkında

[author_image timthumb=’on’]http://www.teknolojidedestek.com/wp-content/uploads/2013/02/asdas.jpg[/author_image] [author_info] vBulletin Uzmanı – Teknoloji Sever – Birazda Editor :)[/author_info]
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Android İçin En İyi VR Oyunlar

Android İçin En İyi VR Oyunlar – Sanal Gerçeklik Oyunları

Gelecek zamanda hemen her evde bulunacak Sanal Gerçeklik Gözlük kullanıcıları için hazırladığımız bu makalede Android …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir