AnaSayfa / Blog / Android Destek / Galaxy S4 Android 5.0.1 Lollipop Güncelleme Sorunu Çözüm
Galaxy S4 Güncelleme Sorunu, Galaxy S4 Yazılım Güncelleme, Android 5.0, Android 5.0 Lollipop, Android Lollipop, Galaxy S4, I9500, Güncelleme, Lolipop, Türkçe, Türkiye
Galaxy S4 Güncelleme Sorunu, Galaxy S4 Yazılım Güncelleme, Android 5.0, Android 5.0 Lollipop, Android Lollipop, Galaxy S4, I9500, Güncelleme, Lolipop, Türkçe, Türkiye

Galaxy S4 Android 5.0.1 Lollipop Güncelleme Sorunu Çözüm

Samsung Galaxy S4 (I9500) için Orijinal Android 5.0.1 Güncellemesi Yayınlandı, Galaxy S4 Güncelleme Sorunu öğrenmek için aşağıdaki makaleyi inceleyebilirsiniz.

Bu anlatım da Android 5.0.1 Lollipop Güncellemesinin Orjinal Türkçe Dil destekli Rusya Sürümünün Manuel olarak nasıl yüklendiğini video olarak anlatmaya çalışacağım.

Güncelleştirmeyi yapmadan önce, cep telefonu veri bir yedeğini alın. Yedek almak için Wondershare  yada Kies Uygulamasını kullanabilirsiniz.

Samsung Kies, güvenlik duvarı programları ve virüsten koruma yazılımı gibi sistem araçları yükleme işlemi sırasında yüklemeyi etkileyebileceğini unutmayın. Telefonunuzu güncelleme yaparken bu yazılımı devre dışı bırakmak akıllıca olacaktır.

1.590 MB değerindeki ODİN güncelleştirmesi, Galaxy S4‘ü baştan yaratıyor. Samsung Galaxy Note 4 ve Galaxy S5’teki yeni arayüzü, tıpkı Note 3 güncellemesi gibi S4’e getiren güncelleme, tamamen farklı bir deneyim sunuyor.

Samsung Galaxy S4 Yazılım Güncelleme :

 

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Android İçin En İyi VR Oyunlar

Android İçin En İyi VR Oyunlar – Sanal Gerçeklik Oyunları

Gelecek zamanda hemen her evde bulunacak Sanal Gerçeklik Gözlük kullanıcıları için hazırladığımız bu makalede Android …

5 Yorumlar

 1. Ahmet Öztürk

  Abi ben telefonu bilgisayara bağlayınca COM bağlantısı görünmüyor. Ne yapmam lazım acaba?

  • Farklı Bir USB Portu varsa dener misiniz. Ayrıca Cihazınızın Sürücüleri Yüklü olması lazım. Gene görmüyorsa kabloda yada USB soketinde sorun olabilir.

   Selamlar…

 2. Merhaba Fatih Bey,

  S4 telefonuma 02.06.2015 tarihinde güncelleme geldi 5.0.1 lolipop sürümü .Bu sürüm geldikten sonra ekran kilidini kaldıramıyorum ve ekran kilidi 6 saniye açık durduktan sonra ekran kapanıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim ? Fabrika ayarlarına dönsem sorun ortadan kalkar mı ve Fabrika ayarlarına dönünce eski 4.2.2 sürümüne mi döner? Eğer eski sürüme dönerse 5.0.1 sürümünü bana tekrar verirler mi?

  Not: Ekran kilidi kaldırma yeri aktif değil ve Yönetici tarafından iptal edilmiştir diye bir uyarı yazıyor

 3. SER yazan 2.dosya nasıl indiriliyor digeri indi ama o inmedi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir