AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Gezi Parkı Direnişini Konu Alan The Capulcu Oyunu
The Capulcu

Gezi Parkı Direnişini Konu Alan The Capulcu Oyunu

The Capulcu

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Gezi Parkı direnişinin bugün 18. günü bitiyor. Tüm Dünya’ yı sarsan bu olayı kalıcı hale getirmek için bir adım atıldı. The Capulcu isimli bir oyun telefonlar için geliştirildi ve Google Play’ den ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Başbakan Recep Tayyıp Erdoğan’ ın direnişin ilk günlerinde eylemcilere “üç beş çapulcu eylem yapıyor” dediğinden beri, tüm sosyal medya çapulcu kelimesini dilinden düşürmez oldu.Hatta bu kelime LMFAO adlı grubun Everyday I’m Shuffling isimli parçasına da uyarlanarak Everyday I’m Chapuling isimli vide klipler çekildi. Gezi Parkı olaylarında polisin gösterdiği orantısız gücü protesto amacıyla yapılmış olan bu oyunda çapulcu karakterini yöneterek coplar,tomalar ve biber gazı kullanan polisten kaçıyorsunuz.Chapul Games’ in Google Play’ de yayınladığı The Capulcu,Gezi Parkında yaşanan olayları mobil oyun dünyasında yansıtıyor.

Işte tanıtım videosu :

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

WhatsApp Anlık Yer Takibi Özelliği, WhatsApp Gerçek Zamanlı Konum Paylaşımı, WhatsApp Konum Paylaşımı, WhatsApp Arkadaşı Bulma,

WhatsApp Anlık Yer Takibi Özelliği Geliyor

WhatsApp Anlık Yer Takibi Özelliği Geliyor. Bu sayede Kullanıcılar birbirinin yerini anlık olarak görebilecek. WhatsApp Gerçek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir