AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Google’ dan Çocuklar İçin Doodle Yarışması
Çocuklar için google dan doodle yarışması

Google’ dan Çocuklar İçin Doodle Yarışması

Google Türkiye, Kültür Turizm Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığının ortaklaşa çalışması ile tüm çocukları Google ana sayfası logosu yani ‘Doodle’ çizim yarışmasına çağırıyor. Google her yıl dünya genelinde düzenlediği bu yarışmanın Türkiye kısmına çocukları katmak istiyor. Yarışmanın konusu : Türkiye’ nin Harikaları. Çocuklar ülkemizin tarihi ve kültürel güzelliklerini anlatan bir Doodle çizecekler ve başvurular  1 Nisan’ a kadar devam edecek. Yarışmanın birincisinin çizdiği Doodle 18 Nisan günü Google’ ın anasayfasında yayınlanacak. Aynı zamanda birinci olan katılımcıya 10 bin TL’ lik burs da verilecek ve sadece kendi 10 bin TL kazanmakla kalmayıp okuluna da 15 bin TL kazandırmış olacak. Finale kalmayı başaran katılımcılar ve öğretmenlere ise Google tarafından tablet verilecek. Yarışmanın jürileri : Tan Sağtürk, Hatice Ferhan Odabaşı, Yalvaç Ural  ve Doç.Drç Ahmet Arı.

İşte tanıtım videosu :

 

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

5 Yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler

  2. Paylaşım için teşekkürler

  3. Paylaşım için teşekkürler

  4. aysar gülten

    sağol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir