AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Google’ dan Çocuklar İçin Doodle Yarışması

Google’ dan Çocuklar İçin Doodle Yarışması

Türkiye, Kültür Turizm Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığının ortaklaşa çalışması ile tüm çocukları ana sayfası logosu yani ‘Doodle’ çizim yarışmasına çağırıyor. her yıl dünya genelinde düzenlediği bu yarışmanın Türkiye kısmına çocukları katmak istiyor. Yarışmanın konusu : Türkiye’ nin Harikaları. Çocuklar ülkemizin tarihi ve kültürel güzelliklerini anlatan bir Doodle çizecekler ve başvurular  1 Nisan’ a kadar devam edecek. Yarışmanın birincisinin çizdiği Doodle 18 Nisan günü ’ ın anasayfasında yayınlanacak. Aynı zamanda birinci olan katılımcıya 10 bin TL’ lik burs da verilecek ve sadece kendi 10 bin TL kazanmakla kalmayıp okuluna da 15 bin TL kazandırmış olacak. Finale kalmayı başaran katılımcılar ve öğretmenlere ise tarafından tablet verilecek. Yarışmanın jürileri : Tan Sağtürk, Hatice Ferhan Odabaşı, Yalvaç Ural  ve Doç.Drç Ahmet Arı.

İşte tanıtım videosu :

 

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

5 Yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler

  2. Paylaşım için teşekkürler

  3. Paylaşım için teşekkürler

  4. aysar gülten

    sağol

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir