AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Google’ ın 127. Yıl Logosu
Google 127

Google’ ın 127. Yıl Logosu

Kuantum kuramının atom yapısının belirlenmesinde ilk kez kendi adıyla anılan atom modelini oluşturan Niels Bohr, 7 Ekim 1885 yılında Kophenag’ta doğan Danimarkalı bir bilim insanıdır. Atom çekirdeğinin “sıvı damlacığı modeli”ni geliştiren Bohr, II.Dünya Savaşı’ nda da Atom Bombasının geliştirilmesine katkıda bulunmasıyla bilime büyük hizmetler vermiştir. Dünya için bu kadar özel bir insanın doğumunu da özel gün kabul eden Google, 127 yıl sonra dün 7 Ekim gününde Bohr için bir Doodle yarattı. Ayrıca arama motorunda doodleye tıkladığınızda sizi Niels Bohr ile ilgili sayfalara yönlendiriyordu.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

11 Yorumlar

 1. TOLUNAY ALİZE

  iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

 2. işte ben buna bilgi derim

 3. Paylaşım için teşekkürler

 4. HAZİRAN DEFNE

  Teşekkürler

 5. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

 6. ÇAĞRI ALPTEK

  işte ben buna bilgi derim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir