AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Google’ ın 127. Yıl Logosu

Google’ ın 127. Yıl Logosu

Kuantum kuramının atom yapısının belirlenmesinde ilk kez kendi adıyla anılan atom modelini oluşturan Niels Bohr, 7 Ekim 1885 yılında Kophenag’ta doğan Danimarkalı bir bilim insanıdır. Atom çekirdeğinin “sıvı damlacığı modeli”ni geliştiren Bohr, II.Dünya Savaşı’ nda da Atom Bombasının geliştirilmesine katkıda bulunmasıyla bilime büyük hizmetler vermiştir. Dünya için bu kadar özel bir insanın doğumunu da özel gün kabul eden Google, 127 yıl sonra dün 7 Ekim gününde Bohr için bir Doodle yarattı. Ayrıca arama motorunda doodleye tıkladığınızda sizi Niels Bohr ile ilgili sayfalara yönlendiriyordu.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

11 Yorumlar

 1. TOLUNAY ALİZE

  iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

 2. işte ben buna bilgi derim

 3. Paylaşım için teşekkürler

 4. HAZİRAN DEFNE

  Teşekkürler

 5. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

 6. ÇAĞRI ALPTEK

  işte ben buna bilgi derim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir