AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Google ‘ ın İnsansız Aracına Onay
Gorseli Olmayan Makaleler

Google ‘ ın İnsansız Aracına Onay

‘ dan çılgın bir proje : İnsansız araçlar. Trafik kazalarını önlemek, araç kullanım sayısını ve yakıt tüketimini azaltarak karbondioksit salınımını engellemeyi amaçlayan bu çılgın proje sayesinde şöfor koltuğumuz boş kalıcak.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

California valisi Jerry Brown tarafından da onaylanan bu proje ile , bu trafik sorunlarını teknoloji sayesinde aşabileceğimizi gözler önüne seriyor.Tam da ’ a yakışır bir hareket.Ancak bu proje tüm izinleri alabilecek ve piyasaya sunulabilecek mi henüz belli değil.Jerry Brown projeyi görmek üzere ’ in üssü olan Mountain View’e gitti ve projeyi onayladıktan sonra bir basın açıklaması yaptı. Bu açıklamaya ‘ ın kurucularından olan Sergey Brin ‘ de katıldı. Basın açıklamasına ’ in bir başka projesi olan Glass ile katılan Sergey aynı zamanda gözlüğün reklamını da yapmış oldu.Teknolojinin herşeyi çözebildiğine inanan ’ in bir sonraki projesini merakla bekliyoruz !

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

7 Yorumlar

  1. Bundan 20 sene sonrasının teknolojisinin haberdarı olan devrim niteliğinde bir proje, artık bendensel engelli söförlerimize görme ve duyma engelli vatandaşlarda katılabilecek.

  2. Teşekkürler

  3. işte ben buna bilgi derim

  4. BALKAR KAİNAT

    bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  5. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  6. işte ben buna bilgi derim

  7. Paylaşım için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir