AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Google ‘ ın İnsansız Aracına Onay
Gorseli Olmayan Makaleler

Google ‘ ın İnsansız Aracına Onay

Google ‘ dan çılgın bir proje : İnsansız araçlar. Trafik kazalarını önlemek, araç kullanım sayısını ve yakıt tüketimini azaltarak karbondioksit salınımını engellemeyi amaçlayan bu çılgın proje sayesinde şöfor koltuğumuz boş kalıcak.

California valisi Jerry Brown tarafından da onaylanan bu proje ile Google, bu trafik sorunlarını teknoloji sayesinde aşabileceğimizi gözler önüne seriyor.Tam da Google’ a yakışır bir hareket.Ancak bu proje tüm izinleri alabilecek ve piyasaya sunulabilecek mi henüz belli değil.Jerry Brown projeyi görmek üzere Google’ in üssü olan Mountain View’e gitti ve projeyi onayladıktan sonra bir basın açıklaması yaptı. Bu açıklamaya Google ‘ ın kurucularından olan Sergey Brin ‘ de katıldı. Basın açıklamasına Google’ in bir başka projesi olan Google Glass ile katılan Sergey aynı zamanda gözlüğün reklamını da yapmış oldu.Teknolojinin herşeyi çözebildiğine inanan Google’ in bir sonraki projesini merakla bekliyoruz !

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

7 Yorumlar

  1. Bundan 20 sene sonrasının teknolojisinin haberdarı olan devrim niteliğinde bir proje, artık bendensel engelli söförlerimize görme ve duyma engelli vatandaşlarda katılabilecek.

  2. Teşekkürler

  3. işte ben buna bilgi derim

  4. BALKAR KAİNAT

    bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  5. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  6. işte ben buna bilgi derim

  7. Paylaşım için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir