AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Google Maps iPhone ve iPad’ e Geri Geldi
mzl

Google Maps iPhone ve iPad’ e Geri Geldi

mzl.pmjyujrc.320x480-75

 

iOS 6 ‘ nın kullanıcıları en çok hayal kırıklığına uğratan yanı Google Maps’ in olmamasıydı, ancak bugun iPhone ve iPad kullanıcılarına müjde : Google Maps güncel haliyle artık iOS ürünlerinde kullanılabilecek. Eskisinden çok daha iyi ve yeni özellikler içeren Google Maps, canlı trafik ve daha donanımlı bir sesli navigasyona sahip. Ancak bu yeni güncelleme henüz sadece yurtdışında mevcut, en kısa zamanda Türkiye ‘ de de kullanılabilmesi bekleniyor.

 

 

Google Maps’ i indirmek için tıklayın.

 

mzl.csodrrgg.320x480-75

 

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

9 Yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler

  2. Faydalı bir bilgi

  3. Uygulamayı şimdi indirmek isterseniz, iTunes'ten Apple hesabınıza giriş yaparak mağazayı ABD olarak ayarlayın. İşlemi bitirdikten sonra tekrar mağazayı Türkiye olarak değiştirebilirsiniz.

  4. sosyalmedyakusu

    Test ettim, oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir