AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Google Maps iPhone ve iPad’ e Geri Geldi

Google Maps iPhone ve iPad’ e Geri Geldi

mzl.pmjyujrc.320x480-75

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

 

iOS 6 ‘ nın kullanıcıları en çok hayal kırıklığına uğratan yanı Maps’ in olmamasıydı, ancak bugun ve iPad kullanıcılarına müjde : Maps güncel haliyle artık iOS ürünlerinde kullanılabilecek. Eskisinden çok daha iyi ve yeni özellikler içeren Maps, canlı trafik ve daha donanımlı bir sesli navigasyona sahip. Ancak bu yeni güncelleme henüz sadece yurtdışında mevcut, en kısa zamanda Türkiye ‘ de de kullanılabilmesi bekleniyor.

 

 

Google Maps’ i indirmek için tıklayın.

 

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

mzl.csodrrgg.320x480-75

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

9 Yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler

  2. Faydalı bir bilgi

  3. Uygulamayı şimdi indirmek isterseniz, iTunes'ten Apple hesabınıza giriş yaparak mağazayı ABD olarak ayarlayın. İşlemi bitirdikten sonra tekrar mağazayı Türkiye olarak değiştirebilirsiniz.

  4. sosyalmedyakusu

    Test ettim, oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir