AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Google’dan Facebook’ a Cevap
Gorseli Olmayan Makaleler

Google’dan Facebook’ a Cevap

 Google’ dan Facebook ‘a cevap gelmesi uzun surmedi !

Facebook kısa bir sure once Instagram’ i satın alarak buyuk bir hamle yapmıştı. Bunun uzerine Google Instagram’in en buyuk rakibi olan iOS tabanli Snapseed’ in sahibi Nik Sowtware’ yi satın alarak buyuk bir hamle yaptı. Snapseed Instagram’ a benzer ama ekstra olarak fotografları etiketlemenize de olanak sağlıyor. Ayrıca Snapseed 2011 yılının Haziran ayında aktif oldu ve ayni yilin Agustos ayında ise Apple tarafindan yılın en iyi uygulamasi secildi. Gunumuzde ise Windows ve Mac OS ile uyumlu halde. Snapseed’in yeni hedefi Android icin de uygulama çıkarmak.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

5 Yorumlar

  1. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  2. ÖZGEHAN PELİN

    Teşekkürler

  3. GENCAY NİGAR

    Mükemmel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir