AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Google’dan Facebook’ a Cevap

Google’dan Facebook’ a Cevap

 ’ dan ‘a cevap gelmesi uzun surmedi !

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

kısa bir sure once Instagram’ i satın alarak buyuk bir hamle yapmıştı. Bunun uzerine Instagram’in en buyuk rakibi olan iOS tabanli Snapseed’ in sahibi Nik Sowtware’ yi satın alarak buyuk bir hamle yaptı. Snapseed Instagram’ a benzer ama ekstra olarak fotografları etiketlemenize de olanak sağlıyor. Ayrıca Snapseed 2011 yılının Haziran ayında aktif oldu ve ayni yilin Agustos ayında ise Apple tarafindan yılın en iyi uygulamasi secildi. Gunumuzde ise Windows ve Mac OS ile uyumlu halde. Snapseed’in yeni hedefi Android icin de uygulama çıkarmak.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

5 Yorumlar

  1. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  2. ÖZGEHAN PELİN

    Teşekkürler

  3. GENCAY NİGAR

    Mükemmel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir