AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Google’dan Yeni Bir Proje Project Glass
Gorseli Olmayan Makaleler

Google’dan Yeni Bir Proje Project Glass

Google bu yeni projesiyle akıllı telefonların önüne geçmeyi planlıyor.Onları kullanmaktansa bu gözlük sayesinde sanal dünyayı gözümüzün önüne getirmek asıl hedefi.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

project glass 1

Navigasyonla yol bulmak, görüntülü konuşma yapmak, ses komutuyla mesajlaşmak, istediğiniz bir bilgiye anınında ulaşmak, hava durumunu öğrenmek gibi birçok özelliği bulunduruyor hatta ve hatta bu arttırılmış gerçeklik ile etrafınızda olan biten herşeyden sizi haberdar ederek yaşamınızı daha kolay hale getiriyor. Gözlüğün 2013 yılında piyasaya duyurulacağına dair dedikodular var ancak daha çözülmesi gereken bir çok sorun var. Gözlük tek başına mı çalışıyor yoksa Wi-Fi ya da Bluetooth ile başka bir cihaza ya da ağa mı bağlanıyor? Sarj işlemi nasıl oluyor? Bunlar gibi çok fazla soru var akıllarda. Ancak bildiğim tek birşey var ki; Eğer bu projenin hayata geçirilmesi başarılır ve satışa sunulursa bu hayatlarımızda çok büyük değişiklikler yaratır.

Google’ın sosyal paylaşım platformu Google+ üzerinden paylaşılan bu projenin bir de tanıtım videosu mevcut. Izledikten sonra çıkması için sabırsızlıkla bekliyor insan doğrusu.

Project Glass Tanıtım Videosu-Project Glass:One Day…

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

3 Yorumlar

  1. Cok guzel bir bulus ama bircok soruyu akla getiriyor dedigin gibi. Zaten 2013 de cikarsa bizim dilimize uyarlanmasi 3 yil daha surer, o yuzden cok heyecanlanmasak iyi olur 🙂

  2. Kim bilir belki de söylendiği gibi 2013'te çıkabilir,o zaman mükemmel olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir