AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Instagrama Internet Üzerinden Erişim

Instagrama Internet Üzerinden Erişim

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

 

 

’ ı Eylül ayında satın almıştı. Bunun güzel etkileri kısa zamanda kendini gösterdi . ‘ un sahibi olduğu , çok yakın bir zamanda kullanıcıların verilerini ve fotoğraflarını internete aktarmaya başlayacağını duyurdu. Elli milyondan fazla üyesi olan daha önce sadece akıllı telefonlarımız üzerinden kullanılan uygulamaya önümüzdeki günlerde internet üzerinden ulaşmak da mümkün olacak. Uygulamaya /kullacıadı adresi üzerinden girilebilecek.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Şirketten yapılan açıklamada, “ internet profilleri, ’ın internet üzerinden gözlemlenip paylaşılabilmesi için güzel ve yeni bir yol. İnternet profiliniz fotoğraflarınız, bir profil fotoğrafı ve biyografinizi içerecek” denildi. Ancak site normal fotoğraf paylaşım siteleri gibi olmayacak çünkü şirketin asıl önceliği mobil paylaşım. Bu yüzden site kullanıcıların internet üzerinden fotoğraf yüklemesine izin vermeyecek. Sadece kullanıcı profilleri ve resimler internet üzerinden gözükecek.

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

9 Yorumlar

  1. Mükemmel

  2. TUĞBERK CÖMERT

    Mükemmel

  3. arkadaşlar nokıa n8 ınstagrama yüklendin mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir