AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Instagrama Internet Üzerinden Erişim
Instagram' a Internet Üzerinden Erişim

Instagrama Internet Üzerinden Erişim

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

 

 

’ ı Eylül ayında satın almıştı. Bunun güzel etkileri kısa zamanda kendini gösterdi . ‘ un sahibi olduğu , çok yakın bir zamanda kullanıcıların verilerini ve fotoğraflarını internete aktarmaya başlayacağını duyurdu. Elli milyondan fazla üyesi olan daha önce sadece akıllı telefonlarımız üzerinden kullanılan uygulamaya önümüzdeki günlerde internet üzerinden ulaşmak da mümkün olacak. Uygulamaya /kullacıadı adresi üzerinden girilebilecek.

Şirketten yapılan açıklamada, “ internet profilleri, ’ın internet üzerinden gözlemlenip paylaşılabilmesi için güzel ve yeni bir yol. İnternet profiliniz fotoğraflarınız, bir profil fotoğrafı ve biyografinizi içerecek” denildi. Ancak site normal fotoğraf paylaşım siteleri gibi olmayacak çünkü şirketin asıl önceliği mobil paylaşım. Bu yüzden site kullanıcıların internet üzerinden fotoğraf yüklemesine izin vermeyecek. Sadece kullanıcı profilleri ve resimler internet üzerinden gözükecek.

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

9 Yorumlar

  1. Mükemmel

  2. TUĞBERK CÖMERT

    Mükemmel

  3. arkadaşlar nokıa n8 ınstagrama yüklendin mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir