AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Instagram’ da Artık Etiketlendiğiniz Fotoğraflar Gözükecek

Instagram’ da Artık Etiketlendiğiniz Fotoğraflar Gözükecek

Popüler fotoğraf paylaşım sitesi olan ’ dan yepyeni bir özellik geldi. ’ tan alışkın olduğumuz kişileri etiketleme özelliği artık ’ da ! Uygulama güncellemesini yükledikten sonra artık akıllı telefonunuzda bu özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz .

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Bulunduğun Fotoğraflar( Photos of You) özelliğinin tanıtım videosu :

Photos of You ( Bulunduğun Fotoğraflar ) özelliğini kullanabilmek için profil sayfasına giriş yapmanız yeterli olacak. Peki bu özelliği nasıl kullanacaksınız? Tıpkı ’ taki gibi fotoğraflarınızı ’ a yüklerken etiketliyorsunuz etiketlenen kişiye bu sırada bir bildirim geliyor ve fotoğrafını görebiliyor. Bu özelliğin kullanıcılardan olumlu tepki alacağını düşünüyorum. Çükü bu sayede ’ ta olduğu gibi sosyal ağın etkileşim oranı daha da artacak.

 

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Instagram photos of you özelliği

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

7 Yorumlar

  1. sağ olun

  2. sağ olun

  3. anket doldur para kazan

    verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir