Instagram' da Fotoğrafları Kare Olarak Kırpmadan Yükleme | Güncel Haber

Instagram’ da Fotoğrafları Kare Olarak Kırpmadan Yükleme

Instagram’ da Fotoğrafları Kare Olarak Kırpmadan Yükleme

Instagram‘ da fotoğraflarımızı olduğu şekilde paylaşamamaktan ve kare olarak kırpmak zorunda olmaktan hepimiz bıktık. Ancak bunun için bulduğum bir çözümü sizinle paylaşmak istiyorum. ve isimli uygulamalardan herhangi birinin indirerek fotoğraflarınızı oldukları şekilde paylaşmanız mümkün. Bu iki uygulama da ücretsiz. Bu iki uygulamaya benzer NoCrop isminde bir başka uygulama daha var ancak karşınıza sürekli reklam çıkardığı için işlevini yitirdi benim için.

İlk önce ‘ den bahsedeyim. Yapmanız gereken sadece 3 basit işlem var. Öncelikle şunu söyleyeim ugulama ses efektleri içeriyor, isterseniz en tepedeki hoparlör tuşuna dokunarak sesi kapatabilirsiniz. Sesi kapattıktan sonra yüklemek için sol köşedeki dosya butonuna dokunun. Şunu belirtmeliyim ki uygulamayla karesi yakalayamazsınız sadece önceden va olan fotoğrafları seçebilirsiniz. Uygulamadaki kamera butonu ise sizi ’ da # tagli resimlere yönlendiriyor.Squaready Nasıl Kullanılır

 

yükledikten sonra fotoğrafa istediğiniz gibi zoom yapabilirsiniz. Daha sonra koşan adam ikonuna basın ve istediğiniz ayarları aşağıdaki bardan yapın. Eğer coarse seçeneğini seçerseniz zoom işlemini daha hızlı yapabilirsiniz, fine seçeneği ise ayarları yavas yapmanıza olanak sağlar bu sayede daha fazla ayar yapabilirsiniz. Fotoğrafla işiniz bittiğinde sağ üst köşedeki paylaşma seçeneğine tıklayın. Fotoğrafınızı ister Rulo’ suna kaydedin isterseni fotoğrafı ile açın. Ya da eğer fotoğrafları açan başka uygulamara da sahipseniz onlarla da açmanız münkün.

iPhone ayarlanızından Squaready’ nin fotoğrafınızı #squaready tagiyle paylaşmasını engelleyebilirsiniz.

Gelelim adlı uygulamaya. Bu uygulamanın diğer uygulamadan farkı sizin karesi çekmenize olanak tanır. Ayrıca aynanda iki yükleyebilirsiniz. İlk fotoğrafınızı seçtikten sonra sol aşağıdaki butona dokunun ve ikinci fotoğrafınızı seçin. Butona tekrar dokunursanız hangi resmin üstte olucağını ayarlayabilirsiniz.Son olarak butona 3. kez basarsanız da orjinal tek haline geri dönüyorsunuz. Bu uygulamada başka bir düzenleme yapamıyorsunuz. Son olarak sağ alt köşedeki butona basarak arka planı beyaz ya da siyah olarak ayarlayabilirsiniz. Fotoğrafla işiniz bittikten sonra en altta ortada bulunan yazısına tıklayıp Open in seçeneğini seçerek fotoğrafınızı ’ a gönderebilirsiniz. Son olarak uygulamanın ana sayfasındaki ayarlar kısmından otomatik olarak # taginin eklenmesine izin vermeyin.

InstaSize

-

Bu sitede paylaşılan bilgiler KAYNAK GÖSTERMEKSİZİN herhangi bir şekilde paylaşılması yasaktır. Aksi paylaşımlarda karşılaşmamız dahilinde yasal süreç başlatılır. Sayfada yazan bilgilerin 11820 hizmeti ile ilgili bir bağlantısı yoktur. Teknoloji Destek Hattı ' nın bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği, uygulanabilirliği konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler dahilinde, bu sitede paylaşılan teknik adımları uygulamak, kullanıcıların şahsi iradeleri ve sorumluluklarındadır. Bu sitede paylaşılan konularla ilgili profesyonel destek 11820 Teknoloji Destek Hattı aranarak alınabilir.

-

 

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S3 mini 4.1.2 Güncelleme Sorunu Çözüm başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz .

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>